Ustrzyki Dolne
czwartek, 9 sierpnia 2018

Bieszczadzkie rośliny w dawnej kuchni i aptece

Bieszczadzkie rośliny w dawnej kuchni i aptece<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza do udziału w prelekcji na temat: „Bieszczadzkie rośliny w dawnej kuchni i aptece”, która odbędzie się 10 sierpnia (piątek) w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych.

Prelekcję poprowadzi Adam Szary, pracownik Bieszczadzkiego Parku Narodowego zajmujący się botaniką, fitosocjologią i ochroną przyrody, w chwilach wolnych – filozofią i duchowym dziedzictwem naszej kultury.

Spotkanie odbędzie się 10 sierpnia (piątek) w Ośrodku Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych (budynek Muzeum Przyrodniczego); ul. Bełska 7 - o godz. 17.
Podobnie jak w latach ubiegłych podczas Wakacyjnych spotkań z przyrodą będą losowane upominki (wydawnictwa i gadżety BdPN). Grupy zorganizowane (do 25 osób) prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem (tel. 013 461 10 91; e-mail: ond@bdpn.pl; www.bdpn.pl.). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Uwaga! Od 2018 r. „Wakacyjne spotkania z przyrodą” odbywają się o godz. 17.00, tj. godzinę wcześniej niż w poprzednich latach.

 

autor: oprac.paba
źródło: BdPN