Ustrzyki Dolne
środa, 15 stycznia 2020

Dyrektor Hotelu Arłamów wyróżniony WEKTOREM 2019

Dyrektor Hotelu Arłamów wyróżniony WEKTOREM 2019

Właściciel Hotelu Arłamów, Antoni Kubicki został uhonorowany statuetką Wektora 2019 – prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym przez organizację Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej. Wyróżniono go m.in. za „udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej”.

Nagrody dla firm i menedżerów, którzy zmieniają obraz polskiej gospodarki przyznane zostały podczas uroczystej gali w Warszawie. Antoni Kubicki doceniony został za „śmiałość w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych i udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej”.

- Jak śpiewał artysta, w życiu piękne są tylko chwile – dziś dla mnie jest właśnie taka piękna chwila. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie – mówił dr inż. Antoni Kubicki, Przewodniczący Rady Nadzorczej i właściciel Hotelu Arłamów, odbierając statuetkę.

- Jesteście tymi, którzy dają przykład, jak prowadzić w Polsce biznes i jak wspierać polską przedsiębiorczość – powiedział Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski podczas uroczystości wręczenia Wektorów, która zgromadziła niemal pół tysiąca przedstawicieli polskiego biznesu i gospodarki.

Pracodawcy RP przyznają Wektory od 2002 roku. Nagrody otrzymują osoby, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wektory przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za tworzenie klimatu sprzyjającemu rozwojowi przedsiębiorczości.

 

Dyrektor Hotelu Arłamów wyróżniony WEKTOREM 2019
autor: oprac. paba
źródło: mat. pras.