Ustrzyki Dolne
czwartek, 10 sierpnia 2017

Najnowsze wydanie GB już w sklepach!

Najnowsze wydanie GB już w sklepach!<br/>fot. Redakcja
fot. Redakcja

Zapraszamy do czytania najnowszego wydania "Gazety Bieszczadzkiej". Znajdziecie tam sporo artykułów, których nie ma w internecie.

W najnowszym wydaniu „Gazety Bieszczadzkiej”, znajdziecie m.in. dokończenie artykułu o tym co i skąd spływa do Soliny i czy według służb ochrony środowiska może być to szkodliwe dla zdrowia.
Przeczytacie też informację o tym jaki wyrok dostała menadżerka zespołu KSU i za co ma przeprosić dyrektora Ustrzyckiego Domu Kultury.
Powraca temat niedźwiedzi. Okazuje się, że mieszkańcy gminy Lutowiska oraz wójt wysłali w tej sprawie pisma do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Właściciele pensjonatów skarżą się na to, że turyści odwołują rezerwację i proszą o szybką interwencję - mamy stanowisko RDOŚ.
Rozpoczęliśmy też nowy cykl historyczny o nieistniejącej już cerkwi z Posady Leskiej oraz o cudownej ikonie Matki Boskiej Liskiej (Leskiej) - jej kopia ostatnio wróciła do Leska. Autorem tekstu jest Architekt Wnętrz Sakralnych Barbara Chrobak – znana naszym czytelnikom jako pani Basia od bieszczadzkiej kuchni.