Ustrzyki Dolne
piątek, 16 czerwca 2017

Nowe wydanie Gazety Bieszczadzkiej

Nowe wydanie Gazety Bieszczadzkiej<br/>fot. Redakcja
fot. Redakcja

W sklepach znajduje się już nowe wydanie Gazety Bieszczadzkiej. Znajdziecie tam sporo artykułów, których nie ma w internecie. Zapraszamy do kupowania PDF.

Jako główny temat mamy dla was informacje o tym, jakie inwestycje planuje w Bieszczadach samorząd województwa podkarpackiego - sprawdźcie czego można się spodziewać i co o działaniach samorządu myślą lokalni politycy i przewodnicy.

Jest również tekst o sesji budżetowej w Ustrzykach Dolnych – radni zaakceptowali budżet, ale było trochę pytań. Napisaliśmy tez dla was tekst o tym dlaczego nie ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Znamy tez datę II Forum Organizacji Pozarządowych, którą ustaliła Gminna Rada Pożytku Publicznego.

Ustrzyccy licealiści opowiedzieli też nam jak przebiegały obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży i mamy informację o Festynie Szkolnym Dwójki.

Publikujemy też kolejny reportaż podróżniczy Adama Dumkiewicza - tym razem o życiu na granicy - Beniowa i Sokoliki. Ważną informacją jest też to, że klasztor w Zagórzu czeka przebudowa - sprawdźcie co zostanie zrobione.

autor: paba