Ustrzyki Dolne
środa, 12 lutego 2020

Ruszają zapisy na III rok Ustrzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Ruszają zapisy na III rok Ustrzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Ustrzyckie Stowarzyszenie Kultury zaprasza seniorów do udziału w Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W tym roku organizatorzy proponują m.in. zajęcia taneczne, wycieczki oraz zajęcia z języka angielskiego.

Rusza kolejna edycja Ustrzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa pod Honorowym Patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza. Słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku może zostać każda osoba powyżej 55 roku życia, niezależnie od posiadanego wykształcenia. W zajęciach może uczestniczyć każdy, kto chce pogłębiać swoją wiedzę, zdobywać doświadczenia i realizować swoje pasje.

W programie: zajęcia taneczne, zajęcia gimnastyczne, zajęcia teatralne, zajęcia komputerowe, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia na basenie oraz wycieczki.

Zapisy - Zapisów należy dokonywać osobiście, formularze zgłoszeniowe dostępne są w Ustrzyckim Domu Kultury, ul. 29 listopada 31, od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15. Tel - 663-751-326 oraz usk.ustrzyki@gmail. com

UWAGA - Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Projekt realizowany jest przez Ustrzyckie Stowarzyszenie Kultury oraz finansowany w ramach Otwartego Konkursu Ofert z zakresu aktywizacja i integracja osób w wieku emerytalnym w życiu społecznym na podstawie Programu Współpracy Gminy Ustrzyki Dolne z organizacjami pozarządowymi na rok 2020.

 

autor: oprac. paba