Ustrzyki Dolne
wtorek, 8 stycznia 2019

Serenada podsumowała konkurs – Ustrzyki i Lesko mają kąciki zabaw dla dzieci!

Serenada podsumowała konkurs – Ustrzyki i Lesko mają kąciki zabaw dla dzieci!

Pod koniec lutego do Ustrzyk Dolnych i Leska trafią Serenadowe Kąciki Zabaw dla dzieci. Są to nagrody w konkursie Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, które oba miasta dostana dzięki ogromnemu zaangażowaniu swoich mieszkańców.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się aż 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Według danych od organizatorów, w konkursie oddano aż 198 651 głosów. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.

Oto laureaci tegorocznej edycji: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim, Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach.

Mimo zimowej aury za oknem, emocje, które towarzyszyły wszystkim w ostatnich dniach głosowania były nie do opisania. Ilość oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. - Cudowne jest to, że mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie tylko oddawali głosy, ale sami zaangażowali się w promocję akcji, zapraszając do głosowania swoje rodziny i znajomych m.in. za pośrednictwem różnych kanałów social media. Nie ma wątpliwości, że tak piękny finał naszej akcji nie byłby możliwy bez ich wsparcia i wielkiego serca - podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z wyjątkowych kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada.

- Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła tak duże zainteresowanie i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców poszczególnych miejscowości. Dostaliśmy mnóstwo wiadomości od pracowników placówek, ale i samych rodziców, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebne są tego typu miejsca dla najmłodszych. Już zaczynamy myśleć o kolejnej edycji, tak aby naszych wyjątkowych kącików z roku na rok było w Polsce coraz więcej - dodaje Aneta Mostowiec.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z Radzynia Podlaskiego jest jednym z największych polskich producentów sera żółtego. Znana przede wszystkim jako mleczarnia specjalizująca się w tworzeniu serów szlachetnych, długodojrzewających, ręcznie pielęgnowanych. W 2017 roku Mleczarnia Spomlek wyprodukowała łącznie 23 tys. ton serów żółtych.

fot. Materiały prasowe

 

Serenada podsumowała konkurs – Ustrzyki i Lesko mają kąciki zabaw dla dzieci!
Serenada podsumowała konkurs – Ustrzyki i Lesko mają kąciki zabaw dla dzieci!
autor: oprac.paba
źródło: materiały prasowe


powiązane artykuły: