Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 30 maja 2022

Spotkania autorskie w bibliotece

Spotkania autorskie w bibliotece

W ramach I Ustrzyckiego Lata z Książką Regionalną odbędzie się szereg spotkań autorskich w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustrzykach Dolnych. Czytelnicy mają niepowtarzalną okazję spotkać się i porozmawiać z autorami książek. Spotkania autorskie mają charakter otwarty.

Pierwsze spotkania z autorami rozpoczną się już w najbliższy czwartek, 2 czerwca!

Organizatorzy zaprosili Magdalenę Stykałę, pisarkę, autorkę trzech książek (godz. 16:00), i Janusza Płońskiego, współautora scenariusza kultowego serialu „Alternatywy 4", gdzie w formie prezentacji czytelnicy dowiedzą się o kulisach powstania filmu, który nie jest tylko i wyłącznie komedią, ale posiada ukrytą prawdę (godz. 18:00).

Natomiast w piątek 10. i sobotę 11. czerwca gośćmi będą: Andrzej Potocki – historyk, regionalista, autor książek o tematyce regionalnej, ale także bajek (spotkanie dla dzieci 10.06. godz.11:00), Małgorzata Matwij, pisarka, autorka dwóch książek (10.06 godz. 16:30), Krzysztof Potaczała, dziennikarz, autor książek o tematyce regionalnej (10.06. godz. 18:00) i Izabela Zatorska-Pleskacz, wielokrotna mistrzyni Polski i świata w biegach górskich (11.06 godz. 18:00).

Spotkania będą odbywały się w sali Biblioteki na 3. piętrze.

Więcej informacji na zamieszczonym plakacie.

Spotkania autorskie w bibliotece
autor: AB