Ustrzyki Dolne
piątek, 22 listopada 2019

Utrudnienia w Sanoku - ręczne kierowanie ruchem

Utrudnienia w Sanoku - ręczne kierowanie ruchem

W związku z pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, przez najbliższe dni wystąpią duże utrudnienia w ruchu. Na skrzyżowaniu od strony Krosna i Rzeszowa opóźnienia mogą potrwać nawet kilkadziesiąt minut. Ruch może być tam czasowo zamknięty lub kierowany ręcznie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że na rondzie nr 1 w ramach budowy obwodnicy Sanoka, na skrzyżowaniu DK28 z DW886, wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na ręcznym kierowaniu ruchem i czasowym zamknięciu relacji.

Utrudnienia wystąpią w dniach 22-23 i 25-26 listopada 2019 r. tj. piątek, sobota, poniedziałek, wtorek. Planowane są prace związane z wykonywaniem nawierzchni oraz krawężników na jezdni południowej ronda nr 1 (skrzyżowanie drogi krajowej DK28 z drogą wojewódzką DW886 kierunek Rzeszów). W związku z tym wystąpią utrudnienia i zmiana w organizacji ruchu. - Polegać ona będzie na czasowym przełożeniu wszystkich relacji na jezdnię północną ronda, ręcznym kierowaniu ruchem na wszystkich wlotach, czasowym zamykaniu poszczególnych relacji lub całego skrzyżowania – informuje GDDKiA.

Etap ten jest niezbędny do zakończenia przebudowy skrzyżowania. Prowadzone prace będą wiązały się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu dla wszystkich kierunków jazdy.
- Wszystkich kierowców prosimy aby uwzględnili to planując podróż, zwłaszcza, że w godzinach szczytu tj. 7:00 - 9:00 oraz 14:00 – 17:00, czas przejazdu przez skrzyżowanie może wydłużyć się nawet o kilkadziesiąt minut – dodaje GDDKiA. - Kierowców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a przede wszystkim o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz bezwzględne wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

FOT. GDDKiA

 

Utrudnienia w Sanoku - ręczne kierowanie ruchem
Utrudnienia w Sanoku - ręczne kierowanie ruchem
autor: oprac. paba
źródło: GDDKiA