Ustrzyki Dolne
wtorek, 22 listopada 2022

Wieczór autorski w Gęsim Zakręcie k. Ustrzyk Dolnych

Wieczór autorski w Gęsim Zakręcie k. Ustrzyk Dolnych

Wieczór autorski połączony z wystawą fotografii, pokazem multimedialnym i oprawą muzyczną to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w Gęsim Zakręcie. Organizatorzy zapewniają wysoką dawkę rozrywki. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Autorem prac fotograficznych jest sanoczanin, Radosław Kaźmierczak.

Trudne warunki pogodowe wędrówki po zmroku by fotografować w odpowiednim świetle, to niektóre z tych elementów, które mocno wpływają na wymowę mojej twórczości. Jednym z najintensywniej eksploatowanych przeze mnie tematów jest ekosystem jaki wytworzyła wokół swojego koryta rzeka San. W swojej twórczości kieruje się ideą, że fotografia powinna mówić o czymś ważnym. Poruszać nasze sumienia i skłaniać do refleksji. Moimi obrazami daje głos tym których nie można usłyszeć. To mój osobisty hołd dla świata przyrody. – tak o sobie mówi autor wystawy.

Uzupełnieniem wieczoru autorskiego będzie występ zespołu :BaiKA. Ta muzyka doskonale wpisująca się w charakter i osobowość bieszczadzkich, nostalgicznych wieczorów. To swego rodzaju muzyczne historie w których każdy odnajdzie cząstkę siebie.

Radosław Kaźmierczak, autor wystawy
Uzupełnieniem wieczoru autorskiego będzie występ zespołu :BaiKA
autor: AB