Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wspólnie kibicuje się lepiej!

Wspólnie kibicuje się lepiej!

Wkładajcie biało-czerwone szaliki, weźcie trąbki, bębenki, wuwuzele i już w czwartek zabierzcie swoich znajomych na ustrzycki Rynek. Specjalnie dla Was, na czas trwania Mistrzostw Świata w Rosji, na Rynku powstanie Strefa Kibica!

- Wielkie imprezy piłkarskie to wielkie emocje i kibicowanie. A jak wiadomo - największą moc ma doping w większej grupie osób, dlatego do wspólnego kibicowania naszym piłkarzom, grającym na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji, zapraszamy na ustrzycki Rynek – mówi Wojciech Szott, dyrektor Ustrzyckiego Domu Kultury.

Na ustrzyckim Rynku będzie można obejrzeć wszystkie mecze, ale organizatorzy szczególnie zapraszają na mecze polskiej reprezentacji. Na pierwszy mecz zapraszamy oczywiście już w dniu otwarcia Mistrzostw Świata, 14 czerwca, kiedy to gospodarze turnieju Rosjanie, podejmą reprezentację Arabii Saudyjskiej.

My szczególnie gorąco będziemy kibicować 19 czerwca podczas meczu naszej reprezentacji z Senegalem, 24 czerwca podczas meczu z Kolumbią i 28 czerwca podczas meczu z Japonią.

Strefa Kibica na ustrzyckim Rynku, otwarta będzie przez cały czas trwania mundialu. Wstęp dla wszystkich fanów oczywiście za darmo.
W Strefie Kibica będziecie mogli obejrzeć transmisję wszystkich meczów na żywo, na nowoczesnym telebimie o wymiarach 5 m x 3 m.

ŻYCZYMY WIELU POZYTYWNYCH EMOCJI!

 

autor: paba