Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 7 listopada 2016

Wygraliśmy! Mamy tę promocję!!

Wygraliśmy! Mamy tę promocję!!<br/>fot. Zygmunt Krasowski
fot. Zygmunt Krasowski

Ustrzyki Dolne zwyciężyły w Turnieju Miast zorganizowanym przez portale internetowe Onet i Zumi. Wygraliśmy kampanię promocyjną wartą 200 tys. zł!!

Od miesiąca mieszkańcy gminy Ustrzyki Dolne mogli głosować na swoje miasto w Turnieju Miast, organizowanym przez portale internetowe Onet i Zumi. Do wygrania była kampania reklamowa warta 200 tys. zł. Udział w konkursie braliśmy już po raz drugi, jednak w zeszłym roku nie weszliśmy nawet do pierwszej dziesiątki. Tym razem, dzięki mobilizacji mieszkańców, władz miasta, radnych oraz Młodzieżowej Rady Gminy udało się nam wygrać!

- Cieszę się, że mieszkańcy Ustrzyk Dolnych i nasi przyjaciele wspólnie wygrali Turniej Miast. Pokazaliśmy, że razem możemy wygrywać konkursy i plebiscyty. Dziękuję wszystkim za pomoc, bo osób które pomagały było tak wiele, że trudno nawet zliczyć – mówi, dziękując wszystkim za głosowanie Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych. - Te 200 tys. złotych, które będziemy mogli wykorzystać w portalu Onet.pl oraz Zumi.pl na pewno pozytywnie wpłynął na wizerunek Ustrzyk Dolnych, a co za tym idzie - mam nadzieję - na większą liczbę turystów w kolejnych latach.

W konkursie wzięło udział kilkaset miast. Organizatorzy chcąc dać szansę na promocję mniejszym miastom zastosowali proporcję ilości głosów do ilości mieszkańców i to ona zdecydowała o naszej pozycji w rankingu. Na Ustrzyki Dolne głosowało 3 tys. 611 osób, co dało nam pozycję lidera z 38,484 proc. głosów. Na II miejscu znalazł się Gołdap z 5 tys. 069 głosami czyli 36,871 proc., a na III Bochnia z 4 tys. 433 głosami co dało zaledwie 14,726 proc.

Trzeba przyznać, że do ostatniej chwili nie było wiadomo, na którym miejscu zostanie sklasyfikowane nasze miasto, bo mieszkańcy Gołdapi dzielnie walczyli o I miejsce. Jednak tym razem mieszkańcy Ustrzyk Dolnych byli niepokonani – mamy tę promocję!!
Dziękujemy pięknie wszystkim, którzy włączyli się w akcję promocyjną Turnieju Miast – do promocji konkursu przyłączyły się bowiem nie tylko lokalne media ale również i Gazeta Wyborcza, która jeszcze wczoraj zachęcała w Internecie do głosowania na Ustrzyki Dolne.
Będziemy informować naszych czytelników, o tym jak będzie wyglądać promocja naszego miasta.

 

autor: jap


powiązane artykuły: