Ustrzyki Dolne
piątek, 5 lipca 2019

Zmiany w ustrzyckim magistracie

Zmiany w ustrzyckim magistracie<br/>fot. UM Ustrzyki Dolne
fot. UM Ustrzyki Dolne

Burmistrz Ustrzyk Dolnych 1 lipca powołał nowego zastępcę. Został nim dotychczasowy prezes PEC Michał Wnuk, który na stanowisku zastąpił Katarzynę Sekułę.

Jak poinformował Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych 1 lipca powołano nowego Zastępcę Burmistrza Ustrzyk Dolnych. Został nim dr inż. Michał Wnuk.

Michał Wnuk ukończył studia na kierunku Ochrona Środowiska w Katedrze Ekologii Ogólnej Akademii Rolniczej w Lublinie, w której kontynuował naukę i pracował jako słuchacz dziennych studiów doktoranckich, uzyskując w 2005 roku tytuł doktora.

Na stanowiskach kierowniczych pracuje od 2002 roku. W latach 2002-2008 był kierownikiem działu gospodarczo-technicznego drogowego przejścia granicznego w Krościenku. W latach 2009-2016 pełnił funkcję dyrektora Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Krościenku. Od 2017 roku Michał Wnuk był prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Ustrzykach Dolnych.
Na tym stanowisku zastąpił go wiceprezes i wieloletni pracownik spółki Andrzej Cioć.

Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci, pasjonat fotografii przyrodniczej.

Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych za wieloletnią współpracę podziękował dotychczasowej Zastępcy Burmistrza Ustrzyk Dolnych, Katarzynie Sekule. - Dziękuję bardzo za dotychczasową współpracę Pani Katarzynie Sekule. Życzę powodzenia w kolejnych etapach kariery zawodowej oraz samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym – napisał burmistrz.

Więcej w GB nr 14

 

Zmiany w ustrzyckim magistracie<br/>fot. UM Ustrzyki Dolne
fot. UM Ustrzyki Dolne
autor: oprac. paba