Ustrzyki Dolne
środa, 13 czerwca 2018

Wycieczka do Zatoru i Wadowic

Wycieczka do Zatoru i Wadowic

W dniach 6-7 czerwca uczniowie SP w Ropience uczestniczyli w wycieczce do Zatoru i Wadowic. Zator to miejscowość, w której znajduje się park rozrywki Energylandia.

Jest to olbrzymi park rozrywki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Uczniowie pod opieką Krystyny Paluch, Katarzyny Bulwan oraz Patryka Darosza, korzystali z wszystkich atrakcji parku. Zjeżdżali na roller-coasterach, Vikingu, oglądali filmy w 7D. Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu. Zachęcamy innych do odwiedzenia tego fantastycznego miejsca zabaw. Po emocjonującym dniu, uczniowie wraz z opiekunami integrowali się przy wspólnym grillowaniu.

W drugim dniu wycieczki odwiedziliśmy rodzinne miasto Papieża Polaka - Wadowice. Zwiedziliśmy kościół pw. Najświętszej Maryi Panny, spacerowaliśmy po wadowickim rynku i częstowaliśmy się papieskimi kremówkami. Wielkim przeżyciem okazało się zwiedzanie nowoczesnego muzeum poświęconego pamięci świętego Jana Pawła II i wysłuchanie historii o życiu Karola Wojtyły.

Wycieczka okazała się być bardzo udana, dostarczyła wielu przyjemnych, niezapomnianych wrażeń, tworzących radosne wspomnienia.

FOT. SP ROPIENKA
 

Wycieczka do Zatoru i Wadowic
Wycieczka do Zatoru i Wadowic
autor: KP, KB