Ustrzyki Dolne
środa, 13 marca 2019

Zagłosujcie na Czukczę – wygramy koncert Majki Jeżowskiej!

Zagłosujcie na Czukczę – wygramy koncert Majki Jeżowskiej!<br/>fot. scrn UNICEF
fot. scrn UNICEF

Bieszczadzki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych wziął udział w projekcie „Wszystkie kolory świata” zorganizowanym przez UNICEF. Społeczność szkolna, do konkursu wystawiła laleczkę – Czukczę. Teraz wystarczy wejść na stronę UNICEF i kliknąć – można wygrać koncert Majki Jeżowskiej! Głosowanie trwa tylko do 15 marca!

Główną nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole. - Prosimy wszystkich o głosowanie na naszą placówkę. Dzięki jedności i sile wszystich naszych sympatyków mamy szansę na koncert, który z pewnością sprawi nam ogromną radość – mówi Jan Fedczak, dyrektor BZPSW.

„Bieszczady nie są zapomnianym zakątkiem Polski! W Bieszczadach też mamy gorące serca otwarte na potrzeby innych ludzi. Umiemy dzielić się dobrem i wierzymy w jego moc. Mimo wielu ograniczeń udało nam się stworzyć piękne dzieło i dać pozytywne świadectwo o naszej szkole. Teraz potrzebujemy wsparcia” - apeluje społeczność Bieszczadzkiego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych.

Głosujmy! Im więcej głosów, tym lepiej. Obecnie nasza szkoła jest na 10 miejscu z 276 głosami, a najlepsza z placówek ma ok. 800 głosów – są do pokonania!
Wystarczy tylko codzienne klikanie do piątku 15.03.2019 do godziny11:00.
Link do głosowania:
http://wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/55

WIERZYMY W SIŁĘ I MOC TEGO DZIEŁA. Za wsparcie już teraz DZIĘKUJEMY.

„To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu.”

 

autor: oprac.paba