Kamień Dwernik Trial - Bieg dla Tosi

Ignacy Domiszewski z MKS Halicz Ustrzyki Dolne został zwycięzcą charytatywnego biegu Dwernik Kamień Trial. Cały dochód z biegu został przekazany dla Tosi, najmłodszego dziecka chorego na fibrodysplazję - postępujące i bardzo bolesne kostnienie mięśni.

Bieg odbył się w systemie anglosaskim. Trasa wynosiła 21 km. zawodnicy na przebiegnięcie mieli 4 godziny.

Wśród pań 1 miejsce i złoty medal zdobyła Winiarska Katarzyna z Przemyskiego klub Biegacza z czasem 02:11:58. Druga na mecie była Maria Domiszewska z Ustrzyk Dolnych z czasem 02:14:59. trzecia przybiegła Elżbieta Jaromirska z Rzeszowa z czasem 02:29:47.

Wśród panów niepokonany był Ignacy Domiszewski z MKS Halicz Ustrzyki Dolne, na mecie zjawił się z wynikiem 1:49:44. Drugi był Krzysztof Lisak z Otwocka z klubu OTK Rzeźnik z czasem 01:54:19, a trzeci Piotr Kobylarz z Rzeszowa z STAJNIABALONA/Rzeszowskie Gazele i Gepardy z czasem 01:57:58.

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...