Ustrzyki Dolne
Św. Mikołaj w przedszkolu nr 1

Św. Mikołaj w przedszkolu nr 1

Odwiedziny Świętego Mikołaja w przedszkolu nr 1 w Ustrzykach Dolnych, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Na ten dzień przedszkolaki były przygotowane bardzo starannie.

Każda z siedmiu grup przygotowała piosenki i wiersze, które później były prezentowane przed tak wyjątkową osobą, a ponadto były ubrane stosownie na taką okazję. Wszystkie bardzo przeżywały w oczekiwaniu na spotkanie z tym szczególnym gościem i z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi nasłuchując mikołajkowych dzwoneczków.

Gdy się już pojawił św. Mikołaj na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluchy chwaliły się, że są bardzo grzeczne, dzielnie śpiewały przygotowane piosenki, recytowały wiersze, rozmawiały z Mikołajem. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent, a ponadto każda z grup też otrzymała dodatkowo dużą paczkę. Jak wielkie emocje przepełniały serca maluchów niech świadczy fakt że przed pożegnaniem w kilku przypadkach wszystkie na raz rzucały się na niego silnie go przytulając zapraszając na przyszły rok.

Mikołaj nie zapomniał również o nauczycielkach wręczając każdej słodki upominek. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie które kończyło spotkania w poszczególnych grupach.

Koordynatorem mikołajkowego spotkania była Agnieszka Wójciszyn we współpracy z Radą Rodziców.

FOT. TEOFIL USZAK

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...