Ustrzyki Dolne
Tobie mały Panie - koncert w UDK

Tobie mały Panie - koncert w UDK

W niedzielę 6 stycznia w Ustrzyckim Domu Kultury odbył się tradycyjny koncert kolęd i pastorałek „Tobie Mały Panie”. W trakcie koncertu odbyła się też loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na misje Sióstr Serafitek.

W trakcie koncertu, na scenie UDK zaprezentowały się zespoły: Bieszczadzki Dom z Bandrowa, Kapela Ludowa Młoda Harta oraz zespół „Berdo” działający przy Ustrzyckim Domu Kultury.

Zgromadzeni na widowni widzowie, wysłuchali też koncertu w wykonaniu Emilii Linki, która zagrała na skrzypcach i Emilii Kucab, która grała na pianinie. Na scenie zobaczyliśmy również solistkę Julitę Matuszewską.

Ustrzycka publiczność ogromnymi brawami nagrodziła wszystkich uczestników koncertu. Szczególnie do gustu przypadł jednak widzom koncert dzieci z Małej Scholi Dziecięcej z Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski oraz Chóru z Parafii św. Józefa Robotnika w Ustrzykach Dolnych.

W trakcie koncertu odbyła się też loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na misje Sióstr Serafitek w Gabonie i Boliwii.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

 

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...