Ustrzyki Dolne
UDK już po remoncie

UDK już po remoncie

Ustrzycki Dom Kultury przeszedł metamorfozę – ma nie tylko nowoczesny wygląd, ale też profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. W piątek odbyło się uroczyste otwarcie. Już niebawem ruszą zajęcia artystyczne i projekcje filmowe.

Nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, dwa nowe ekrany, systemy wygłuszające, nowoczesna wentylacja i ogrzewanie, podjazd dla osób niepełnosprawnych, szatnia oraz remont wszystkich pomieszczeń m.in.: garderoby i toalet oraz nowoczesny system monitorowania i nowoczesne zabezpieczenie alarmowe - to tylko niektóre z elementów gruntownego remontu, jaki przeszedł Ustrzycki Dom Kultury.

W uroczystym otwarciu UDK uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz samorządowych, radni, kierownicy jednostek Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych, sołtysi i pracownicy Ustrzyckiego Domu Kultury.

Od nowego roku, uruchomiony zostanie system rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów przez internet.

Remont w większości był finansowany z pieniędzy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 - projekt „Kompleksowa modernizacja, odnowa i ochrona budynku Ustrzyckiego Domu Kultury w Ustrzykach Dolnych wraz z digitalizacją/udostępnianiem zasobów informacyjnych”.

(Wiecej już wkrótce)

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...