Ustrzyki Dolne
środa, 13 września 2017

Kobiety są trudne? - koncert "Pod Kudłatym Aniołem"

Kobiety są trudne? - koncert "Pod Kudłatym Aniołem"<br/>fot. GCKiE w Cisnej
fot. GCKiE w Cisnej

GCKiE w Cisnej serdecznie zaprasza na koncert „Pod Kudłatym Aniołem”, który odbędzie się w piątek, 22 września o godzinie 20:00 w Cisnej.

Kobiety są trudne?
ORNERY BROAD /Kwiatkowska, Sicińska, Wolski/ to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią, śpiewem i winem.
Pochodzą z różnych stron i każda z nich wyrosła na innym muzycznym gruncie, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo. Jedno jest pewne - potrafią stworzyć razem niesamowitą aurę magii oraz ukoić swoim śpiewem każdą zbolałą duszę.

Natalia Kwiatkowska - Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej.
Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

Eliza Sicińska - Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „BLUESROADS” , Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu HOT TAMALES zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos, koi i leczy. Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale. Współpracowała z LIMBOSKI oraz zespołem NAKED MIND.

Wstęp 20zł
Serdecznie zapraszamy! 

Kobiety są trudne? - koncert "Pod Kudłatym Aniołem"<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy
Kobiety są trudne? - koncert "Pod Kudłatym Aniołem"<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy
autor: oprac. kj
źródło: GCKiE w Cisnej