Ustrzyki Dolne
piątek, 19 stycznia 2018

Ruszyła przedsprzedaż biletów na II Bieszczadzkie Rockowisko!

Ruszyła przedsprzedaż biletów na II Bieszczadzkie Rockowisko!<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

„Kobranocka”, „Perfect”, i „Dżem” - będą gwiazdami tegorocznego II Rock Festiwalu w Dołżycy. Właśnie ruszyła przedsprzedaż karnetów w promocyjnej cenie!

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić naszych Czytelników na Bieszczadzkie Rockowisko. II Rock Festiwal w Bieszczadach odbędzie się w dniach od 26 do 28 lipca w Karczmie Skup Runa Leśnego w Dołżycy.

- Serdecznie zapraszamy na nasz Rock Festiwal. Mamy nadzieję, że zabawa będzie równie dobra i rockandrollowa jak w zeszłym roku - mówi Mirek Bąk, organizator Festiwalu. - Uruchomiliśmy wczoraj przedsprzedaż 1000 karnetów w promocyjnej cenie i przyznam, że zainteresowanie imprezą przeszło nasze oczekiwania. Do późnych godzin wieczornych odbieraliśmy z żoną telefony od osób zainteresowanych udziałem w Festiwalu.

W tym roku, na festiwalowej scenie zaprezentują się: „4 Szmery”, „O% normy”, „Sold, My Soul” i „Ornette” oraz gwiazdy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. 26 lipca zagra „Kobranocka”, 27 lipca zagra „Perfect”, a 28 lipca na scenie zobaczymy „Dżem”. - Muzycy "Dżemu" obiecali, że będą grać na każdym Rock Festiwalu, który zorganizujemy w naszej Karczmie – dodaje Mirek Bąk.

Promocyjne karnety na II Bieszczadzkie Rockowisko można zamówić pod nr tel: 535 376 232 oraz 508 166 411. (skuprunalesnego.pl/)

Organizatorzy jak zwykle zadbali o Czytelników „Gazety Bieszczadzkiej”, dla których przygotowali bezpłatne karnety na Festiwal. Już niebawem na www.bieszczadzka24.pl konkursy, których będzie można wygrać 3 karnety!!

 

Ruszyła przedsprzedaż biletów na II Bieszczadzkie Rockowisko!<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy
autor: paba