Ustrzyki Dolne
piątek, 12 lipca 2019

Święto ulicznego jedzenia w ustrzyckim Parku Pod Dębami!

Święto ulicznego jedzenia w ustrzyckim Parku Pod Dębami!<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

W drugi weekend sierpnia od 9 do 11 w Ustrzykach Dolnych odbędzie się Street Food Festiwal. Do miasta zjadą food tracki czyli samochody ciężarowe serwujące oryginalne jedzenie. Kulinarne święto będzie trwało przez trzy dni w parku „Pod Dębami”.

Street food, czyli jedzenie uliczne, to popularna na całym świecie forma serwowania posiłków. W towarzystwie rodziny lub znajomych, na świeżym powietrzu i w nieformalnej atmosferze - wtedy jedzenie smakuje najlepiej.

Street Food Festiwal to impreza, która odbywa się w różnych miastach całej Polsce. Na zlocie food trucków w ustrzyckim parku „Pod Dębami” pojawiają się gastrowozy z całej Polski. Organizatorzy zaprosili kilkanaście samochodów, a w ich menu znajdą się m.in. orzeźwiające lemoniady, potrawy kuchni meksykańskiej, grillowane kanapki, największe sztosy azjatyckiego street foodu i oczywiście nieśmiertelne burgery mięsne i wegetariańskie.

Oprócz starannie wyselekcjonowanych food trucków, organizatorzy przewidzieli również inne atrakcje. W trakcie imprezy odbędzie się pokaz kina plenerowego, a mieszkańcy Ustrzyk Dolnych oraz turyści będą mogli bezpłatnie obejrzeć dwa filmy: Narodziny Gwiazdy i Bohemian Rhapsody!
Zapraszamy!!

 

autor: oprac. paba