Ustrzyki Dolne
środa, 24 lipca 2019

X Festyn Parafialny w Jankowcach - Nasz Patronat

X Festyn Parafialny w Jankowcach - Nasz Patronat<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Już po raz dziesiąty mamy przyjemność zaprosić na Festyn Parafialny w Jankowcach. Z roku na rok organizatorzy starają się przygotować dla Was ciekawą ofertę rozrywkową, tak aby nikt się nie nudził.

W tym roku Festyn odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia. Start o godzinie 14:00. Tym razem celem imprezy, oprócz oczywiście dobrej zabawy, będzie zebranie funduszy na inwestycje jakie prowadzone i będą prowadzone w Parafii w Jankowcach. Jak co roku, na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Festyn rozpocznie się występami lokalnych grup dziecięcych, młodzieżowych i zespołów ludowych. Na scenie zobaczycie między innymi: zespół „Jankowskie Promyki” oraz „Janko” z muzyką folkową,  Marżoretki z Jaćmierza, kapelę ludową 'Zagórzanie”.

Gwiazdami tegorocznego festynu będzie ELENI - jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej, której ponadczasowe utwory takie jak: „Miłość jak wino”, „A słońce sobie lśni” zachwycają każdego orz  Zespół „EXELENT” - wschodząca gwiazda muzyki disco polo - twórcy hitu „Najpiękniejsza”.

Wieczorem organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną w rytmie disco!
Będą także konkursy z nagrodami, licytacje ciekawych przedmiotów i sprzedaż cegiełek.

Oczywiście oprócz występów na scenie, na wszystkich czeka pyszne jadło regionalne, warsztaty rękodzielnicze, wesołe miasteczko (dmuchańce, strzelnica, ścianka wspinaczkowa...) i wiele, wiele innych atrakcji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

autor: DL