Ustrzyki Dolne
czwartek, 17 października 2019

Zapraszamy na IV Bieszczadzkie Forum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy na IV Bieszczadzkie Forum Organizacji Pozarządowych<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Zapraszamy na IV Bieszczadzkie Forum Organizacji Pozarządowych „Wspólnie o Funduszach Europejskich”, podczas którego organizacje zaprezentują swoje sukcesy oraz działalność. Impreza jest również szansą na promocję oraz integracje środowiska.

IV Bieszczadzki Forum Organizacji Pozarządowych odbędzie się 27 października godzinie 12:00 w hali sportowej przy SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Do czynnego udziału w IV BFOP zaproszone są:
- organizacje pozarządowe,
- przedsiębiorstwa społeczne,
- przedstawiciele grup nieformalnych,
- pracownicy gmin i powiatów, którzy współpracują z NGO,
- mieszkańcy i turyści.

Forum jest miejscem gdzie zaprezentowane zostaną sukcesy oraz działalność bieszczadzkich organizacji pozarządowych, co pomoże w integracji środowiska a także w promocji szeroko pojętego obszaru Bieszczad. To tutaj można wymienić się doświadczeniem, dobrymi praktykami a także sformułować wspólne wnioski w środowisku NGO. Jest to także miejsce spotkania z samorządem lokalnym.

Szczegółowy program IV Bieszczadzkiego Forum Organizacji Pozarządowych jak i również karta zgłoszeniowa dostępna jest TUTAJ

Karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres mailowy k.lenard@ustrzyki-dolne.pl lub złożyć w wersji papierowej do koordynatora ds. współpracy z NGO w Urzędzie Miejski w Ustrzykach Dolnych, ul. Kopernika 1, pok. 16 w terminie do dnia 23 października.

 

autor: oprac. PK
źródło: UM Ustrzyki Dolne


powiązane artykuły: