Ustrzyki Dolne
wtorek, 11 września 2018

ZEW znów obudzi się w Bieszczadach w majówkę 2019

ZEW znów obudzi się w Bieszczadach w majówkę 2019 <br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Chcesz wystąpić na „Zew się budzi Festiwal” w Bieszczadach? Już od 17 września organizatorzy czekają na zgłoszenia muzyczne od młodych kapel w konkursie „Odkrycia ZEW”. O tym kto zagra w przyszłym roku w Cisnej, zdecydują internauci.

Kolejna edycja „ZEW się budzi Festiwal” odbędzie się w dniach 2-4 maja 2019 r., w Cisnej. Po raz drugi będzie to okazja, aby rzucić wszystko i poczuć zew przygody w ostatnich dzikich górach w Polsce. Otwierający koncert rozbudzi góry i uczestników o świcie 3 maja, a koncerty i atrakcje będą trwać do wieczora 4 maja. Festiwalowe miasteczko oraz pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja. Organizatorzy zapowiadają występy 7 gwiazd oraz 5 zespołów wyłonionych w konkursie „Odkrycia ZEW”. Line-up będzie ogłaszany stopniowo. Sprzedaż biletów rozpocznie się 17 września.

- Po sukcesie pierwszej edycji, która zgromadziła ponad 4 tysiące fanów muzyki i dzikiej, bieszczadzkiej natury, organizatorzy zdecydowali się podjąć organizacji drugiej edycji wydarzenia - informuje Magdalena Chodara, z Odyseja Public Relations. - „ZEW się budzi Festiwal” 2019 po raz drugi otworzy więc sezon letnich festiwali i koncertów. Odbędzie się on podczas długiego weekendu majowego, w dniach 2-4 maja 2019 r. Chcąc być jeszcze bliżej dzikiej natury, organizatorzy przygotowują festiwal w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.

Festiwal oficjalnie rozpocznie się 3 maja, kiedy z pierwszymi promieniami słońca na scenie zagra koncert jedna z gwiazd drugiej edycji wydarzenia, a wieczorem pojawi się ponownie w innej odsłonie. Miasteczko festiwalowe i pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja, a uczestnicy będą mogli korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej.

- Kolejną nowością „ZEW się budzi Festiwal” jest konkurs „Odkrycia ZEW” skierowany do młodych kapel, który rozpocznie się już 17 września 2018 r. Zespoły muzyczne będą mogły zgłaszać swój udział poprzez udostępnienie pliku video lub audio ze swoim utworem na stronie zewsiebudzi.pl, w specjalnie przygotowanej zakładce konkursowej. Pięć kapel, które otrzymają od internautów największą liczbę głosów, wystąpi na scenie po porannym koncercie rozpoczynającym festiwal – dodaje Magdalena Chodara.

Sponsorem głównym festiwalu jest marka kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men, która z położonych w dzikich Bieszczadach ostatnich tradycyjnych wypalarni węgla, pozyskuje węgiel drzewny, jeden ze składników aktywnych kosmetyków ZEW for men.

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.

Bilety na ZEW się budzi Festiwal 2019 będą dostępne w przedsprzedaży już od 17 września b.r. na zewsiebudzi.pl, na stronie partnera wydarzenia: e-bilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Bilety w przedsprzedaży w cenach:
Przedsprzedaż (17.09 – 15.12) - karnet dwudniowy – 119 zł oraz karnet jednodniowy - 65 zł
Karnety z polem namiotowym - karnet dwudniowy – 169 zł oraz karnet jednodniowy - 95 zł

Dzieci w wielu od 6 do 13 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 13 roku życia) – bilety w cenie 50 proc. Dzieci do 6 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 6 roku życia) - udział bezpłatny.
Szczegółowy cennik biletów (przedsprzedaż oraz sprzedaż) znajduje się na stronie zewsiebudzi.pl, w zakładce bilety.

 

autor: oprac.paba