Ustrzyki Dolne
sobota, 15 lipca 2017

III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA BIESZCZAD w NORDIC WALKING 2017

III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA BIESZCZAD w NORDIC WALKING 2017<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Już po raz trzeci, w w Ustrzykach Dolnych, odbędą się Mistrzostwa Bieszczad w Nordic Walking. Bieszczadzkie mistrzostwa zostały wpisana na stałe do kalendarza ogólnopolskich imprez NW.

Zapraszamy do udziału III Międzynarodowych Mistrzostwa Bieszczad w Nordic Walking 2017, które odbędą się 29 lipca. Start i meta Rynek w Ustrzykach Dolnych.

Trasa, którą będą mieli do przejścia zawodnicy nie jest łatwa do pokonania. Pętla na dystansie 3,5 km oraz 7 km, przebiegać będzie przez ulice: Rynek - Szkolna - Sikorskiego - Nadgórna oraz stoki góry Laworta i znów ulicami: Nadgórna - Zielona - Park Pod Dębami - ul. Szkolna - ul. Rynek.

Zgłoszenia można dokonać: drogą elektroniczną na adres: http://kepasport.pl w terminie do 26 lipca, do godz.: 15.00 oraz w dniu zawodów w godzinach od 8.00 do 10.00 – BCTiP Rynek 16 Ustrzykach Dolnych.
Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne i w zależności od terminu zgłoszenia wynosi odpowiednio: 30 zł dla zgłoszonych do 26 lipca oraz 45 zł dla zawodników zgłoszonych w dniu zawodów.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z Przepisami Sportowej Rywalizacji w Zawodach Nordic Walking PSNW.

PROGRAM ZAWODÓW

godz.: 8.00 – 10.00 Rejestracja zawodników, możliwość wypożyczenia kijków – bezpłatnie, porady sprzętowe,
godz.: 10.10 Otwarcie imprezy i pokaz prawidłowej techniki Nordic Walking
godz.: 10.30 Start na dystansie 7 km
godz.: 10.35 Start na dystansie 3,5 km dzieci do lat 15 i osób powyżej 59 roku życia
godz.: 12.30 Zamknięcie tras
godz.: 14.00 Dekoracja

ORGANIZATORZY: Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Bieszczadzki Klub Nordic Walking, Bieszczadzkie Centrum turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych, Hotelik Strwiąż Ustrzyki Dolne, Ustrzycki Dom Kultury oraz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.
 

 

autor: oprac.paba
źródło: kepasport.pl


powiązane artykuły: