Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 21 września 2020

Kolejka na piątkę

Zalew Myczkowce - Gabry Łukowe <br/>fot. FB/Gabry Łukowe

Wysokie wygrane MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne, Sanovii Lesko oraz Lotnika Ustjanowa. Hat-tricki Igora Jacenkiwa i Karola Fundanicza.

Liga Okręgowa
W dziewiątej kolejce piłkarskiej MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, po drobnych problemach w meczu z Ostoją, wraca na właściwe tory. MKS deklasuje na wyjeździe zespół LKS-u Czeluśnica 5:0, po bramkach: Pawła Ziemby, Radosława Macnara i trzykrotnym trafieniu Igora Jacenkiwa. W ostatniej minucie meczu, czyste konto dla swojej drużyny zachował bramkarz MKS-u Dariusz Półkoszek, broniąc rzut karny.

Mecz w kilku zdaniach podsumował trener bieszczadzkiego zespołu Grzegorz Tkacz: - Mecz z Czeluśnicą od samego początku przebiegał po naszej myśli. Bardzo szybko strzelona bramka dodała spokoju naszym poczynaniom. Nie mniej jednak, po paru minutach gospodarze otrząsnęli się i kilka razy groźnie zaatakowali - na szczęście nieskutecznie. Pod koniec pierwszej połowy zdobyliśmy drugą bramkę i z gospodarzy uszło powietrze. Druga połowa to już absolutna dominacja naszej drużyny i kolejne trzy bramki. Teraz przed nami ciężki tydzień i dwa bardzo trudne mecze, pucharowy z Ekoball Stal Sanok i ligowy z Przełęczą Dukla.

Szarotka Uherce nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli po przegranej 3:1 z Przełomem Besko.

Klasa „A” Krosno I
Mecz Sanovii Lesko ze Zgodą Zarszyn zakończył się hokejowym wynikiem 5:2 i wygraną Sanoviaków. Bramki dla zespołu z Leska zdobyli: Łukasz Wróbel, Jacek Zięba, Piotr Rajchel, Witold Tarnolicki i Eryk Gnida.

Nelson Polańczyk zwycięża w spotkaniu z Lotniarzem Bezmiechowa 2:1. Bramki dla Nelsona zdobyli: Sebastian Staszkiewicz oraz Mateusz Wronowski, natomiast dla Lotniarza: Kamil Armata.

Bieszczady Jankowce ulegają na swoim stadionie Orłowi Bażanówka 3:2. Dwie bramki dla Bieszczad zdobył Kamil Uzdejczyk.

Remix Niebieszczany 0-2 Wiki Sanok
LKS Płowce/Stróże Małe - PAUZA
Szarotka Nowosielce 1-6 Osława Zagórz
Victoria Pakoszówka 0-6 Bukowianka Bukowsko
LKS Długie 1-3 Górnik Strachocina

Klasa „B” Krosno I
Lotnik Ustjanowa w świetnym stylu pokonuje drużynę Pioniera Średnia Wieś 5:0. Trzykrotne skuteczne trafienie w bramkę Pioniera zanotował Karol Fundanicz, na listę strzelców wpisali się także Paweł Sałosz oraz Szymon Sokołowski.

LKS Czaszyn 4-2 LKS Olszanica
Juventus Poraż 2-1 Otryt Lutowiska
Zalew Myczkowce 1-4 Gabry Łukowe