środa, 18 września 2019

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne na pozycji lidera

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne na pozycji lidera<br/>fot. FB/Otryt Lutowiska

Piąte zwycięstwo z rzędu zespołu z Ustrzyk Dolnych. Wygrana Szarotki w derbach z Sanovią. Bieszczady Jankowce z przewagą na pozycji lidera.

Liga Okręgowa
Drużyna MKS Arłamów Ustrzyki Dolne po wygranej w ostatniej kolejce piłkarskiej w meczu z Cosmosem Nowotaniec 1:0, wskakuje na pozycję lidera krośnieńskiej ligi okręgowej.
Mecz podsumował szkoleniowiec MKSu Grzegorz Tkacz. - Mecz z Cosmosem Nowotaniec zapowiadał się jako mecz kolejki i zapewne takim był. Drużyny zaprezentowały dużą kulturę piłkarską. Do przerwy lekką przewagę posiadali goście stwarzając jedną bardzo dobrą okazję zakończoną świetną obroną naszego bramkarza. Nasza drużyna próbowała groźnie atakować i stworzyła dwie bardzo dobre sytuacje, niestety zabrakło wykończenia. Po przerwie gra się wyrównała i zaczęliśmy zyskiwać przewagę w strefie środkowej, niestety bez efektów bramkowych. W doliczonym czasie gry, szczęście uśmiechnęło się do naszej drużyny i po wrzucie piłki z autu w pole bramkowe Hanson okazał się najsprytniejszy i ulokował piłkę w siatce gości.
Pozycję sąsiadującą drużynie MKSu zajmuje mocno wzmocniona drużyna Czarnych Jasło z tą samą ilością punktów. W nadchodzącej kolejce zespół z Ustrzyk Dolnych czeka ciężkie zadanie w meczu wyjazdowym z Iskrą Przysietnica.

Klasa „A” Krosno I
Szarotka Uherce w derbowym pojedynku z Sanovią Lesko zwycięża 1:0, bramkę na miarę zwycięstwa w 65 minucie spotkania zdobył Gracjan Solarski. Mecz pomiędzy Lotniarzem Bezmiechowa a Osławą Zagórz zakończył się bezbramkowym remisem.
Górnik Strachocina 5-2 Zgoda Zarszyn
Orzeł Bażanówka 0-3 LKS Płowce/Stróże Małe
Remix Niebieszczany 2-1 LKS Długie
Górnik Grabownica Starzeńska (w pierwotnym terminie odwołany) Victoria Pakoszówka
Bukowianka Bukowsko 3-0 Szarotka Nowosielce

Klasa „B” Krosno I
Bieszczady Jankowce po zwycięstwie w ostatnim spotkaniu nad Orłem Górzanka 2:1, oddalają się na miejscu lidera od pozostałej części tabeli, posiadając obecnie pięciu punktową przewagę nad wiceliderem z Polańczyka, który rozgromił u siebie drużynę Gabry Łukowe 8:1. Pionier Średnia Wieś pokonuje 3:1 zespół Juventusu Poraż. Otryt Lutowiska inkasuje trzecią wygraną z rzędu po zwycięstwie nad piłkarzami LKSu Tyrawa Wołoska 2:1. Mecz Zalewu Myczkowce z LKSem Czaszyn po dziewięciu zdobytych bramkach w spotkaniu zakończył się tryumfem zespołu z Czaszyna 6:3. Lotnik Ustjanowa remisuje 1:1 z LKS Olszanica.