poniedziałek, 20 marca 2017

MKS Bieszczady. Wygrana w pierwszym meczu.

Seniorzy MKS Bieszczady w zaległym spotkaniu pokonali Haczovię Haczów 1-0. Mecz odbył się na boisku w Haczowie.

Jedyną bramkę dla Bieszczad zdobył Filip Fundanicz w pierwszej połowie spotkania. MKS Bieszczady praktycznie przez cały mecz miały optyczną przewagę. Już do przerwy powinny prowadzić trzema bramkami, ale dobrych sytuacji bramkowych nie wykorzystali zawodnicy Bieszczad: Piekarski oraz Jacenkiw. W drugiej połowie Bieszczady miały również swoje sytuacje, ale górą był ponownie bramkarz gospodarzy. Mimo wszystko Bieszczady zasłużyły na zwycięstwo. Grę w trakcie całego meczu obu drużynom utrudniał mocny wiatr.

Po wygranej Bieszczady zajmują 3. miejsce w tabeli Klasy A, zrównując się punktami z Iskrą Iskrzynia. Mecz pierwotnie miał odbyć się w rundzie jesiennej.