Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 5 października 2020

MKS powraca na pozycję lidera

Zalew Myczkowce - Lotnik Ustjanowa<br/>fot. FB/Lotnik Ustjanowa
fot. FB/Lotnik Ustjanowa

Zwycięstwo MKSu z Kotwicą. Pierwsza wygrana Szarotki. Otryt zaskakuje w meczu z Łukowem.

Liga Okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne po zwycięstwie nad zespołem Kotwicy Korczyna 4:2 oraz dzięki remisowi drużyny Tempa Nienaszów z Markiewicza Krosno 1:1, powraca na pozycję lidera. Jednak różnica pomiędzy obiema drużynami jest minimalna, bo zaledwie jeden punkt. Do tego po piętach obu zespołom depcze rozpędzona maszyna z Nowotańca, która od pięciu spotkań jest niepokonana i skutecznie deklasuje swoich rywali pokonując między innymi Szarotkę Uherce 6:0, LKS Skołyszyn 7:0 czy LKS Czeluśnica również 7:0. Wszystko wskazuje na to, że walka o fotel lidera do końca sezonu będzie bardzo pasjonująca, a każdy punkt będzie na wagę złota.

Po jedenastu kolejkach piłkarskich kibice Szarotki Uherce doczekali się zwycięstwa swojej drużyny w meczu z Beskidem Posada Górna, który zakończył się wynikiem 4:1, tym samym drużyna z Uherzec ucieka z ostatniego miejsca w tabeli.

Wyniki pozostałych spotkań:

Nafta Jedlicze 1-1 Wisłok Sieniawa

LKS Skołyszyn 1-5 Start Rymanów

Ostoja Kołaczyce 3-1 Przełom Besko

LKS Czeluśnica 0-7 Cosmos Nowotaniec

Przełęcz Dukla 3-0 Grabowianka Grabówka

Iskra Przysietnica 1-1 Brzozovia Brzozów

Zamczysko Odrzykoń 1-0 Orzeł Faliszówka

Markiewicza Krosno 1-1 Tempo Nienaszów

Klasa „A” Krosno I

Mecz Sanovii Lesko z MKS Osławą Zagórz w pierwotnym terminie został przełożony.

Nelson Polańczyk remisuje na wyjeździe z Szarotką Nowosielce 2:2. Bramki dla Nelsona zdobyli Sebastian Staszkiewicz oraz Mariusz Wethacz w doliczonym czasie gry.

Lotniarz Bezmiechowa w ósmej kolejce ligowej inkasuje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując hokejowym wynikiem 5:2 zespół Bieszczad Jankowce. Bramki dla Lotniarza zdobyli: Marcin Otta x 2, Adrian Józefczyk, Karol Szmyd, Kamil Dudzik, natomiast dla drużyny Bieszczad: Mateusz Uzdejczyk oraz Mateusz Bryndza.

Wyniki pozostałych spotkań:

Victoria Pakoszówka - PAUZA

Remix Niebieszczany 2-1 Orzeł Bażanówka

LKS Płowce/Stróże Małe 3-4 Wiki Sanok

LKS Długie 3-1 Bukowianka Bukowsko

Górnik Strachocina 4-1 Zgoda Zarszyn

Klasa „B” Krosno I

Po ciężkiej batalii Lotnik Ustjanowa zgarnia komplet punktów w meczu z Zalewem Myczkowce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3, po trzykrotnym trafieniu Pawła Sałosza (w tym dwóch z rzutów karnych), oraz bramce samobójczej zawodnika Zalewu.

Otryt Lutowiska sprawił nie lada niespodziankę wszystkim kibicom pokonując na wyjeździe niezwyciężony w tym sezonie zespół lidera Gabry Łukowe aż 5:1. Ze zwycięstwa Otrytu korzysta drużyna LKSu Olszanica, która po triumfie nad Juventusem Poraż 3:2 zmniejsza straty do pierwszego miejsca w tabeli.

Wyniki pozostałych spotkań:

Pionier Średnia Wieś - PAUZA

LKS Czaszyn - PAUZA

 

autor: MG