Ustrzyki Dolne
wtorek, 5 listopada 2019

Najważniejszy mecz rundy jesiennej

Tempo Nienaszów - Ustrzyki Dolne<br/>fot. FB/Tempo Nienaszów
fot. FB/Tempo Nienaszów

Po pokonaniu przez MKS zespołów z czuba tabeli Tempa Nienaszów i Markiewicza Krosno, podopiecznych Grzegorza Tkacza czeka najważniejszy mecz w rundzie jesiennej. Jego stawką będzie zakończenie pierwszej fazy rozgrywek na pozycji lidera.

Liga Okręgowa
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne w czternastej kolejce piłkarskiej pokonuje zespół Tempa Nienaszów 1:0 po bramce Daniela Rąpały. Starcie z drużyną z Nienaszowa piastującą miejsce w czołówce tabeli, było jednym z ważniejszych spotkań dla ustrzyckiego zespołu. Głos na temat meczu zabrał trener MKSu Grzegorz Tkacz.

- Mecz z Tempem Nienaszów okazał się jednym z najtrudniejszych w tej rundzie. Goście w ostatnich 10 spotkaniach zdobyli 28 punktów i postawili twarde warunki. Obydwie drużyny stworzyły po kilka bardzo dobrych sytuacji, ale w decydujących momentach zawodziła skuteczność. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Daniel Rąpała, strzałem głową w pierwszej połowie meczu. Niestety wygrana została okupiona kontuzjami Kamila Demkowskiego (złamany nos) oraz Mateusza Wąchockiego i Igora Jacenkiwa (urazy mięśniowe). Mam nadzieję że przed meczem z Czarnymi Jasło dwaj ostatni zawodnicy zdążą wyleczyć urazy. Z gry wyłączony jest także stoper Nazar Melnychuk i lewy obrońca Fabian Winnicki (kartki). Tak więc przed ostatnim meczem mamy sporo problemów.
Osłabiony bieszczadzki zespół w sobotę 9 Llistopada w Jaśle czeka bardzo ciężkie spotkanie. W ostatnich dwóch kolejkach Czarni pokazali prawdziwą klasę pokonując najpierw zespół Cosmosu Nowotaniec 5:1, a w ostatniej gromiąc na wyjeździe Iskrę Przysietnica 6:0, z którą to MKS zremisował 2:2.

Wyniki pozostałych spotkań:
Start Rymanów 5-0 Nafta Jedlicze
Wisłok Sieniawa 1-2 Zamczysko Odrzykoń
Kotwica Korczyna 1-2 Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec 2-0 Przełęcz Dukla
Iskra Przysietnica 0-6 Czarni 1910 Jasło
Brzozovia Brzozów 2-3 Markiewicza Krosno
LKS Skołyszyn 1-0 LKS Czeluśnica

autor: MG