wtorek, 20 sierpnia 2019

Pierwsze zwycięstwo MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

Pierwsze zwycięstwo MKS Arłamów Ustrzyki Dolne<br/>fot. FB / Otryt Lutowiska

Wygrana Ustrzyk w meczu z Zamczyskiem Odrzykoń. Mateusz Wąchocki kolejny raz zdobywa bramkę z rzutu rożnego. Trzy bramki zawodnika Szarotki Gracjana Solarskiego w meczu z Bukowianką. Inauguracja sezonu w klasie „B”.

Liga Okręgowa
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne w ostatniej kolejce piłkarskiej odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie w meczu z Zamczyskiem Odrzykoń. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla MKSu, a bramki dla gospodarzy zdobyli: Kamil Różycki, Fabian Winnicki, oraz ponownie bezpośrednio z rzutu rożnego Mateusz Wąchocki. W kilku zdaniach mecz podsumował trener zespołu Arłamów Ustrzyki Dolne Grzegorz Tkacz.
- Mecz z Odrzykoniem był bardzo trudny. Nie udało nam się narzucić swojego stylu gry i dopiero od 20 minuty uzyskaliśmy lekką przewagę w wyniku, której strzeliliśmy dwie bramki autorstwa Kamila Różyckiego oraz Fabiana Winnickiego. Po przerwie nadal groźnie atakowaliśmy i podwyższyliśmy wynik na 3-0 po strzale Mateusza Wąchockiego bezpośrednio z rzutu rożnego. Ostatnie 20 minut to przewaga Zamczyska, które po zdobyciu pierwszego gola rzuciło się do odrabiania strat, lecz wynik 3-1 utrzymał się do końca.

Klasa „A” Krosno I
Szarotka Uherce odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując w ostatniej kolejce drużynę Bukowianki Bukowsko 5:2 po trzech bramkach Gracjana Solarskiego, oraz po jednej Kamila Jakiela i Rafała Niżnika. Sanovia Lesko zalicza pierwszą porażkę w sezonie po starciu z LKS Płowce/Stróże Małe 2:0. Lotniarz Bezmiechowa zdobywa pierwsze punkty w lidze po zaciętym spotkaniu z LKS Zarszyn, które zakończyło się wynikiem 4:3. Po dwie bramki dla Bezmiechowej zdobyli Paweł Otta i Karol Szmyd.
Pozostałe wyniki ostatniej kolejki w klasie A” I Krosno:
Górnik Strachocina 5-2 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 0-2 Victoria Pakoszówka
Osława Zagórz 1-0 Szarotka Nowosielce
Remix Niebieszczany 1-9 Górnik Grabownica Starzeńska

Klasa „B” Krosno I
Po pierwszej kolejce Bieszczady Jankowce zajmują miejsce lidera po zwycięstwie nad zespołem Gabry Łukowe 3:0. Na drugą lokatę wskakuje Juventus Poraż, który po ciężkim spotkaniu pokonuje LKS Olszanica 6:4. Kolejne miejsce w tabeli przypada piłkarzom Orła Górzanki, którzy w ostatniej kolejce pokonują drużynę LKSu Czaszyn 4:2. Tym samym wynikiem zakończyło się spotkanie LKS Tyrawa Wołoska z Nelsonem Polańczyk, z którego zwycięsko wyszli piłkarzy LKSu. W meczu inauguracyjnym Otryt Lutowiska ulega na wyjeździe Pionierowi Średnia Wieś 2:1. Mecz pomiędzy Lotnikiem Ustjanowa a Zalewem Myczkowce został rozegrany 15 sierpnia i zakończył się wynikiem 0:0.