Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 10 września 2018

Piłka nożna. Podsumowanie kolejki.

Piłka nożna. Podsumowanie kolejki.

Bieszczady coraz wyżej w tabeli. Partyzant buduje przewagę.

Liga Okręgowa Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne zwyciężają z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli Iwonką Iwonicz 2:1. Tym samym zespół Bieszczad, po ostatniej kolejce, znajduje się w górze tabeli na piątej lokacie z dorobkiem dziesięciu punktów na koncie, natomiast Iwonka nadal zajmuje ostatnią pozycję z zerowym bilansem punktowym. Partyzant Targowiska przedłuża passę zwycięstw pokonując skromnie w ostatniej kolejce zespół Tempa Nienaszów 1:0. Sześć zwycięstw z rzędu, pozwoliło Partyzantowi zbudować przewagę nad drużyną z drugiego miejsca, które obecnie zajmuje Markiewicza Krosno o cztery punkty.

Klasa „A” Krosno I
Cosmos Nowotaniec po zwycięstwie w ostatniej kolejce nad zespołem Orła Bażanówka 4:0 nadal pozostaje na pozycji lidera. Tuż za nim plasuje się z tą samą ilością punktów drużyna Bukowianki Bukowsko, która w minionej kolejce pokonała piłkarzy Lotniarza Bezmiechowa 4:2. Szarotka Uherce w starciu ze swoją imienniczką z Nowosielec okazała się lepsza i po wygranej 2:1 zespół z Uherzec nadal zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Sanovia Lesko takim samym wynikiem pokonuje drużynę LKS Długie. Remix Niebieszczany po zwycięstwie nad Juventusem Poraż 3:1 wychodzi z dołu tabeli na dziewiątą lokatę. LKS Pisarowce po porażce z Górnikiem Grabownica Starzeńska 2:1 nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli z zerowym bilansem punktowym.

Klasa „B” Krosno I
Orzeł Górzanka w minionej kolejce pokonał zespół Gabry Łukowe 2:1, jednak drużyna Osławy Zagórz gromiąc piłkarzy Lotnika Ustjanowa 6:1 wyprzedza Orła w wyniku lepszego bilansu bramkowego. Bieszczady Jankowce po zwycięstwie nad Pionierem Średnia Wieś 3:1, wskakują na trzecią lokatę ze stratą trzech punktów do wyżej znajdujących się drużyn Orła i Osławy. Otryt Lutowiska wygrywa 3:0 z Zalewem Myczkowce. LKS Tyrawa Wołoska zdobywa pierwszy punkt w sezonie remisując z LKS Olszanica 2:2. Nelson Polańczyk notuje drugie zwycięstwo z rzędu, pokonując w ostatniej kolejce drużynę LKSu Czaszyn 2:1.


LIGA OKRĘGOWA KROSNO

KLASA „A” KROSNO I

KLASA „B” KROSNO I

Zdjęcia z meczu Otryt Lutowiska - Zalew Myczkowce (Fanpage Otryt Lutowiska).

 

Piłka nożna. Podsumowanie kolejki.
autor: MG