poniedziałek, 15 marca 2021

Porażka na inaugurację rundy wiosennej!

Porażka na inaugurację rundy wiosennej!<br/>fot. Fot. mksbieszczady.pl / Zdj. ilustracyjne

Piłkarze MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne rozpoczęli rundę wiosenną od porażki. Podopieczni trenera Wojciecha Koguta ulegli na własnym terenie drużynie z Nowotańca 1:2.

W najciekawszym meczu pierwszej, wiosennej kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej spotkały się dwie najsilniejsze drużyny. Cosmos Nowotaniec jako pierwszy zespół w tym sezonie zdołał pokonać piłkarzy z Ustrzyk Dolnych.

Wynik starcia w 18. minucie otworzył kapitan MKS-u Arłamów - Kamil Walaszczyk, który uderzeniem z dystansu nie dał szans bramkarzowi z Nowotańca. Cosmos jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania. Piłkę po rzucie karnym do siatki posłał Martin Geci. W drugiej połowie, przyjezdni przejęli inicjatywę gry i już w 48. minucie gola na 1:2 zdobył Piotr Latkowski. Do końca pojedynku oba zespoły stworzyły sobie jeszcze sytuację, jednak nie wpłynęło to na końcowy wynik.

Po 20. kolejkach krośnieńskiej klasy okręgowej piłkarze Wojciecha Koguta zajmują pozycję lidera z przewagą sześciu punktów nad drugim Nowotańcem. Zespół z Ustrzyk Dolnych za tydzień uda się do Beska, gdzie zagra z miejscowym Przełomem.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Cosmos Nowotaniec 1:2 (1:1)

1:0 Kamil Walaszczyk 18'

1:1 Martin Geci 43'

1:2 Piotr Latkowski 48'

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne: Dariusz Półkoszek, Paweł Ziemba, Bohdan Kolesnyk, Hanson Kumah-Doe, Fabian Winnicki (90+3' Daniel Rąpała), Marek Zięba, Karol Dobrzański, Kamil Walaszczyk, Filip Fundanicz (69' Dawid  Hawaj), Radosław Macnar i Krystian Frączek (59' Pavlo Kulish)