Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 17 września 2018

Potknięcia czołówki w „A” klasie

Potknięcia czołówki w „A” klasie

Sanovia zatrzymuje Cosmos, Nowosielce Bukowianke. Górzanka traci punkty do Osławy.

Liga okręgowa Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne przegrywają z LKS Tarnawa 3:1. Partyzant Targowiska po zwycięstwie nad Iskrą Przysietnica 2:0, nadal pozostaje niepokonany z siedmioma wygranymi na koncie. Drużyna z ostatniego miejsca w tabeli Iwonka Iwonicz, zdobywa pierwszy punkt w sezonie po remisie z Kotwicą Korczyna 2:2
Klasa „A” Krosno I
Niemiłą niespodziankę sprawili niepokonanemu do ostatniej kolejki liderowi Cosmosowi Nowotaniec piłkarze Sanovii Lesko, którzy w skuteczny sposób zakończyli dobrą passę Cosmosu pokonując zespół z Nowotańca 4:1. Podobny los spotkał drużynę wicelidera Bukowiankę Bukowsko, która zalicza pierwszą porażkę w sezonie w meczu z Szarotką Nowosielce 2:1. Sytuacji z potknięcia czołówki nie wykorzystuje w pełni Szarotka Uherce, która w minionej kolejce zremisowała 1:1 z drużyną, która obecnie zajmuje ostatnie miejsca w tabeli Sanbudem Długie. Zwycięstwo dało by Szarotce pozycje lidera, natomiast remis zmniejszył stratę do wyżej znajdujących się zespołów, których przewaga nad Uhercami wynosi już tylko jeden punkt. Pierwszym zwycięstwem w sezonie zakończyło się spotkanie LKSu Pisarowce z Lotniarzem Bezmiechowa. Pisarowce zwyciężając 2:1 uciekają z ostatniego miejsca w tabeli. Orzeł Bażanówka po ciężkim spotkaniu pokonuje Juventus Poraż 5:3, plasując się w rezultacie na czwartej lokacie tuż za Szarotką Uherce i nad Górnikiem Grabownica Starzeńska, który posiada taką samą ilość punktów co Orzeł, i który w minionej kolejce pokonał zespół z Zarszyna 3:0. Remix Niebieszczany przegrywa z Victorią Pakoszówka 4:2.

Klasa „B” Krosno I
Orzeł Górzanka po czterech zwycięstwach z rzędu zalicza małe „potknięcie” w meczu z Nelsonem Polańczyk, który zakończył się remisem 3:3. O mały włos, a ze spotkania zwycięsko mogli wyjść piłkarze z Polańczyka, jednak Nelson nie wykorzystuje rzutu karnego odgwizdanego w 88 minucie. Z sytuacji korzysta Osława Zagórz, która pokonuje zespół Gabry Łukowe 4:2 i przedłuża passę zwycięstw, tym samym zostając samodzielnym liderem w lidze, z przewagą dwóch punktów nad znajdującym się na drugim miejscu zespole Górzanki. Bieszczady Jankowce pozostają na trzecim miejscu w tabeli, remisując po ciężkim meczu z LKS Olszanica 4:4. Otryt Lutowiska zalicza trzecie zwycięstwo z rzędu, gromiąc w ostatniej kolejce zespół Lotnika Ustjanowa 6:1. LKS Tyrawa Wołoska zalicza swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie po wygranej nad zespołem Zalewu Myczkowce 2:1. Pionier Średnia Wieś wygrywa 2:0 z LKS Czaszyn w rezultacie nadal zajmując czwarte miejsce w tabeli z tą samą ilością punktów co Bieszczady Jankowce.

TABELE

LIGA OKRĘGOWA

KLASA "A" KROSNO I

KLASA "B" KROSNO I

Zdjęcia z meczu Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska z fanpage Otryt Lutowiska

 

Potknięcia czołówki w „A” klasie
Potknięcia czołówki w „A” klasie
autor: MG\