Ustrzyki Dolne
piątek, 20 września 2019

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA

19 września na mini stadionie LA przy Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce.

W ramach IMS rywalizują dziewczęta i chłopcy w wieku 14-15 lat.

Organizatorami Ligi byli: Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Bieszczadzki Szkolny Związek Sportowy w Ustrzykach Dolnych oraz Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych.

Zawody rozpoczął Krzysztof Lachowski.
W ceremonii wręczania medali i dyplomów uczestniczyli: Krzysztof Lachowski – Sędzia Główny / Urząd Miejski Ustrzyki Dolne, Ryszard Cybruch - SMS w Ustrzykach Dolnych oraz Magdalena Wantuch - SP w Ustianowej.

W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

Bieg na 100m dziewcząt:     kwalifikacja  - 20

1     WILCZAK Roksana     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     14,3 q
2     BARNIAK Ilona     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     14,9 q
3     JANCZAK Wiktoria     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     14,9 q
4     SŁYSZ Blanka     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     15,7
5     OSKORIP Barbara     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     15,8
6     GROMALA Erwina     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     16,1

Bieg na 100 m chłopców:
1     BODZIUCH Patryk     2005     SP Ustianowa     Ustrzyki Dolne     12,9 q
2     OŻÓG Kacper     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     12,9 q
3     KANIA Tycjan     2005     SP Ropienka     Ustrzyki Dolne     13,1 q
4     SZCZYGIELSKI Sebastian     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     13,4
5     ZYGMUNT Adrian     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     14,4

Bieg na  300m dziewcząt:
1     BEDNARZ Anna     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     0:53,3     q
2     TARSUDIS Oliwia     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     0:54,9
3     PRZYBYŁA Blanka     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     0:55,9
4     DYL Emilia     2006     SP Ustjanowa     Ustrzyki Dolne     0:58,5

Bieg na  300m chłopców:
1     MARKOWSKI Dawid     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     0:46,0     q
2     CHYCKI Kamil     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     0:46,1     q
3     KAPUŚNIAK Dominik     2006     SP Ustianowa     Ustrzyki Dolne     0:49,7

Bieg na 600 dziewcząt:
1     WINNICKA Jagoda     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     2:00,1     q
2     DROŻDŻ Julia     2006     SP Ropienka     Ustrzyki Dolne     2:02,3     q
3     KUŹNIAR Paulina     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     2:15,8
4     WÓJCIK Paula     2006     SP Ustianowa     Ustrzyki Dolne     2:28,2

Bieg na 1000 m chłopców:
1     TOMASZK Hubert     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3:13,3     q
2     GRASELA Hubert     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3:23,1     q
3     SUCHAR Seweryn     2005     SP Ropienka     Ustrzyki Dolne     3:33,1
4     BULWAN Hubert     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3:45,2
5     JACH Przemysław     2006     SP Ropienka     Ustrzyki Dolne     3:51,5
6     ZDZIEBKO Wiktor     2005     SP Ropienka     Ustrzyki Dolne     3:54,7

Skok w dal dziewcząt:
1     FUNDANICZ Martyna     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3,90 q
2     KOŁODZIEJ Wiktoria     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3,85
3     WOLAN Martyna     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     3,48
      LISEK Julia     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne

Skok w dal chłopców:
1     SŁOTA Jakub     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,73 q
2     TROJNAR Hubert     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,61 q
3     JANKOWSKI Jakub     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,59
4     CIOĆ Radoslaw     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,25
5     SZCZEPAŃSKI Jan     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,13
6     NICPOŃ Szymon     2006     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     4,08

Sztafeta 4 x 100m dziewcząt:
1     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne                 Ustrzyki Dolne     1:02,6
2     SMS Ustrzyki Dolne                     Ustrzyki Dolne     1:03,5
      SP Ropienka                                Ustrzyki Dolne

Sztafeta 4 x 100m chłopców:     
1     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne                 Ustrzyki Dolne     0:58,9     q
2     SMS Ustrzyki Dolne                 Ustrzyki Dolne     0:59,1

Pchnięcie kulą dziewcząt:
1     MATIASIK Alicja     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     9,34 q
2     MISZCZAK Hanna     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     6,85
3     ZIĘBA Martyna     2006     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     5,51

Pchnięcie kulą chłopców:
1     FLIS Maciej     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     9,00 q
2     PUCYK Kacper     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     8,73 q
3     PŁOSZAJ Kacper     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     8,28
4     BUZIEWICZ Jakub     2005     SMS Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     7,73
5     BEREŻAŃSKI Filip     2005     SP Nr 1 Ustrzyki Dolne     Ustrzyki Dolne     7,62

Zwycięzcy do 3 miejsca otrzymali medale oraz do 6 miejsca dyplomy, które ufundował Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.

FOT. KRZYSZTOF LACHOWSKI

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w LA
autor: KL