poniedziałek, 27 lutego 2017

Tropem Wilczym w Lesku

Tropem Wilczym w Lesku<br/>fot. Wojtek Zatwarnicki

Lesko było gospodarzem biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Wzięło w nim udział blisko dwustu biegaczy. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy reprezentujący powiat bieszczadzki.

Na dystansie 1000 metrów w kategorii OPEN wygrał Filip Gnap z Leska. Miejsce drugie wywalczył Jakub Kurylak z Tarnawy Dolnej a trzecie Alicja Matiasik z Ustrzyk Dolnych. Tuż za podium znalazł się Nikodem Gwoźdź.

Na dystansie 1963 metrów najlepszym zawodnikiem z powiatu bieszczadzkiego był Miłosz Zieliński z Ustrzyk Dolnych, który przybiegł na metę jako dziewiąty. Wygrał Krystian Kurzydło z Markowiec. Drugi był Krzysztof Bułdak z Sanoka a trzeci Piotr Mackiewicz z Leska.

Dystans 6 kilometrów wśród kobiet w kat. K IV pokonała Anna Ciślik-Kaszany. Z mężczyzn najszybszy był Damian Dziewiński z Leska, wyprzedzając Grzegorza Fedana z Sanoka i swojego krajana Piotra Jastrzębia. Najszybszym zawodnikiem z powiatu bieszczadzkiego był Arkadiusz Kuc z Ustrzyk Dolnych.

W kategorii K II na dystansie 1000 metrów zwyciężyła Alicja Matiasik reprezentująca MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Miejsce drugie dla jej klubowej koleżanki Gabrieli Jagielskiej. Na tym samym dystansie w kat. MI wygrał pochodzący z Ustrzyk Dolnych Karol Kaszany, w kat. M II trzecie miejsce zdobył Nikodem Gwoźdź. Dystans 1963 metrów w kategorii K II najszybciej pokonały zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Pierwsza była Wiktoria Gwoźdź a druga Karolina Matiasik.

Dystans 6 kilometrów w K II najszybciej przebiegła Urszula Filip z MKS Ustrzyki Dolne. W K III pierwsze miejsce dla Weroniki Filip (MKS Ustrzyki Dolne) a w K V dla Marii Domiszewskiej. Wśród panów w kategorii M IV na trzecim miejscu zameldował się Arkadiusz Kuc. Pełne wyniki na stronie: http://timekeeper.pl/wyniki/