Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 28 września 2020

Trudna przeprawa z Przełęczą

Trudna przeprawa z Przełęczą

MKS po podziale punktów spada na drugie miejsce w tabeli. Sanovia ulega liderowi. Zalew Myczkowce inkasuje pierwsze punkty w sezonie.

Liga Okręgowa

W dziesiątej kolejce piłkarskiej MKS Arłamów Ustrzyki Dolne zmierzył się na swoim terenie z zespołem Przełęczy Dukla. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, za to w drugiej odsłonie spotkania padły cztery gole, a mecz zakończył się wynikiem 2:2 i podziałem punktów.

Spotkanie podsumował trener zespołu MKSu Grzegorz Tkacz:

- Przełęcz Dukla postawiła naszej drużynie twarde warunki. Prowadziliśmy grę lecz niewiele z tego wynikało, goście zaś groźnie kontratakowali w pierwszej połowie. W drugiej połowie zmieniliśmy ustawienie i gra stała się bardziej klarowna, czego dowodem była bramka z rzutu karnego Hansona Kumah - Doe. Po chwili mogliśmy podwyższyć prowadzenie, lecz Dawid Hawaj nie trafił w opuszczoną przez bramkarza bramkę, za co ponieśliśmy srogą karę. Przełęcz dwukrotnie nas skarciła w odstępie paru minut. Myślę, że nie jedna drużyna załamałaby się takim obrotem sprawy, ale mój zespół w ostatnich kilku minutach ostro ruszył do ataku i zdołał wyrównać po strzale Filipa Fundanicza. W doliczonym czasie gry Filip stanął przed szansą strzelenia zwycięskiej bramki lecz bramkarz gości był na posterunku. Obiektywnie mecz zakończył się sprawiedliwym rezultatem. Zabrakło nam świeżości po ciężkim meczu Pucharowym z Ekoball Stal Sanok, a drużyna z Dukli w mojej ocenie była najbardziej wymagającym przeciwnikiem z którym dotychczas graliśmy.

Remis MKSu wykorzystuje zespół Tempa Nienaszów, który po zwycięskim spotkaniu z Zamczyskiem Odrzykoń 4:0 wskakuje na pozycje lidera z przewagą jednego punktu nad Arłamowem.

Szarotka Uherce notuje porażkę w meczu ze Startem Rymanów 3:0.

Wyniki pozostałych spotkań:

Wisłok Sieniawa 7-2 Markiewicza Krosno

Orzeł Faliszówka 1-0 Iskra Przysietnica

Brzozovia Brzozów 1-6 Kotwica Korczyna

Grabowianka Grabówka 3-3 LKS Czeluśnica

Cosmos Nowotaniec 3-0 Ostoja Kołaczyce

Przełom Besko 6-0 LKS Skołyszyn

Start Rymanów 3-0 Szarotka Uherce

Beskid Posada Górna 3-1 Nafta Jedlicze

Klasa „A” Krosno I

Sanovia Lesko przegrywa w meczu wyjazdowym z liderem Bukowianką Bukowsko 2:0.

Lotniarz Bezmiechowa przegrywa 2:0 z zespołem Wiki Sanok, a z powodu wygranej Remixu Niebieszczany z Bieszczadami Jankowce 1:0, Lotniarz ląduje na ostatnim miejscu w tabeli.

Nelson Polańczyk po zaciętym meczu na swoim stadionie, remisuje 3:3 z drużyną LKS Płowce/Stróże Małe. Bramki dla Nelsona zdobyli: Mateusz Wronowski, Sebastian Staszkiewicz oraz Mariusz Wethacz.

Wyniki pozostałych spotkań:

Szarotka Nowosielce - PAUZA

Orzeł Bażanówka 0-5 Górnik Strachocina

Zgoda Zarszyn 4-3 LKS Długie

Osława Zagórz 0-1 Victoria Pakoszówka

Klasa „B” Krosno I

Lotnik Ustjanowa przegrywa 2:1 z Juventusem Poraż, bramkę dla Lotnika z rzutu karnego zdobył Paweł Sałosz. Zalew Myczkowce zdobywa swoje pierwsze punkty w sezonie po zwycięstwie 3:2 nad Otrytem Lutowiska, bramki dla zwycięskiego zespołu zdobyli: B. Głuszko, M. Konik, D. Cycak. Tym samym wynikiem LKS Olszanica pokonuje Pioniera Średnia Wieś, bramki dla LKSu po trzykrotnym trafieniu zdobył Arkadiusz Józefiak.

Wyniki pozostałych spotkań:

Gabry Łukowe - PAUZA

LKS Czaszyn - PAUZA

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

Trudna przeprawa z Przełęczą
Trudna przeprawa z Przełęczą
Trudna przeprawa z Przełęczą
Trudna przeprawa z Przełęczą
Trudna przeprawa z Przełęczą
Trudna przeprawa z Przełęczą
autor: MG