Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyróżnienie dla bramkarki z Leska

Wyróżnienie dla bramkarki z Leska

Zawodniczka PGE Karolina Słapińska najlepszą bramkarką I Turnieju Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kobiet.

W dniu 24 listopada drużyna PGE SANOVIA Lesko uczestniczyła w Kolbuszowej w I Turnieju Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kobiet. W turnieju wystąpiły także RESOVIA Rzeszów, SOKÓŁ Kolbuszowa, GKS Majdan Sieniawski, START Jarosław, DAP Dębica, INTER Gnojnica oraz SOKÓŁ II Kolbuszowa.

Był to pierwszy futsalowy występ w historii PGE Sanovia Lesko. Po przegranej 0:1 z GKS Majdan Sieniawski; 0:3 z RESOVIĄ Rzeszów i remisie 0:0 z SOKOŁEM II Kolbuszowa nasze zawodniczki zagrały mecz o 7 miejsce z DAP Dębicą. Po bramce Wiktorii Daszyk PGE SANOVIA zwyciężyła 1:0 i ostatecznie zajęła 7 miejsce.
PGE SANOVIA wystąpiła w składzie: Karolina Słapińska, Wiktoria Daszyk, Aleksandra Dymek, Amelia Adamska, Monika Waleszczyńska, Beata Sawkiewicz, Aleksandra Wnuk i Katarzyna Różycka.

Po zakończonym turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wybrano również najlepsze zawodniczki. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza zawodniczka Karolina Słapińska, którą wybrano najlepszą bramkarką turnieju. Jest to bardzo duże wyróżnienie bowiem w turnieju występowały zawodniczki na co dzień grające w pierwszej i drugiej lidze kobiet.

 

autor: ZP