Ustrzyki Dolne
piątek, 6 września 2019

Wysoka wygrana MKSu

Wysoka wygrana MKSu<br/>fot. FB/ Otryt Lutowiska

Trzecie zwycięstwo zespołu z Ustrzyk Dolnych. Triumf Sanovii, udany powrót Sylwestra Biesiady po kontuzji. Szarotka gubi punkty w meczu z Victorią.

Liga Okręgowa
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne w ostatniej kolejce piłkarskiej wysoko pokonał zespół Wisłoka Sieniawa 7:3. Trzy zwycięstwa z rzędu sprawiają że biało - zieloni pną się powoli w górę tabeli, zajmując obecnie czwartą lokatę. Jak co tydzień mecz podsumował trener MKSu Grzegorz Tkacz. - Mecz z Wisłokiem Sieniawa od samego początku toczył się pod dyktando naszej drużyny. Już po 10 minutach prowadziliśmy 3-0 i dalej dążyliśmy do strzelania dalszych bramek co niestety było wodą na młyn dla drużyny z Sieniawy, która bardzo groźnie kontrowała. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Drużyny na przemian dążyły do strzelenia bramek i spotkanie zakończyło się iście hokejowym rezultatem 7-3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jacenkiw 3, Fundanicz, Zięba, Wąchocki i Wethacz.

Klasa „A” Krosno I
W meczu Sanovii Lesko z Orłem Bażanówka początkowo więcej do powiedzenia mieli gospodarze, zdobywając gola w pierwszych minutach spotkania. W dalszej fazie pierwszej połowy Sanovia przeważała na murawie, jednak ostatecznie nie dała rady sforsować bramki Orła. W drugiej części spotkania Sanoviacy za sprawą Sylwestra Biesiady szybko doprowadzają do wyrównania, a kilka minut później po rzucie karnym ponownie Sylwester Biesiada podbija wynik na 2:1. W 80 minucie spotkania Przemysław Furman po rajdzie na bramkę Orła podwyższa przewagę Sanovii na 3:1. Gospodarze jednak nie dają za wygraną i rozpoczynają grę skrajnie ofensywną, co zaowocowało zdobyciem przez nich bramki, w rezultacie mecz zakończył się wynikiem 3:2. Szarotka Uherce gubi punkty remisując 1:1 z Victorią Pakoszówka, w konsekwencji w wyniku sytuacji bramkowej tracąc pozycję lidera. Lotniarz Bezmiechowa po pierwszej połowie w meczu z Górnikiem Strachocina przegrywa 4:0. W drugiej odsłonie spotkania zawodnicy z Bezmiechowej w myśl zasady walczyć do końca, wbijają gospodarzom dwie bramki, jednak Górnik ostudził motywacje zawodników Lotniarza ładując kolejną piłkę do siatki bramkarza gości w rezultacie mecz zakończył się wynikiem 5:2.
LKS Płowce/Stróże Małe 4-0 Zgoda Zarszyn
Osława Zagórz 0-0 LKS Długie
Remix Niebieszczany 5-1 Szarotka Nowosielce
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Bukowianka Bukowsko

Klasa „B” Krosno I
Bieszczady Jankowce po zwycięstwie nad Juventusem Poraż 2:1 jako jedyny zespół w klasie :B” po trzech kolejkach piłkarskich zgromadził komplet punktów, co przełożyło się na pierwsze miejsce w tabeli. Orzeł Górzanka pokonuje 5:2 drużynę Gabry Łukowe. Podobnym wynikiem zakończyło się spotkanie Nelsona Polańczyk z LKS Czaszyn, z którego zwycięsko wyszli zawodnicy Nelsona wygrywając z zespołem z Czaszyna 5:1. Pionier Średnia Wieś remisuje z LKS Olszanica 2:2. Otryt Lutowiska zwycięża 2:1 z Lotnikiem Ustjanowa, natomiast LKS Tyrawa Wołoska 3:1 z Zalewem Myczkowce.