poniedziałek, 12 października 2020

Wysoka wygrana w Ustrzykach Dolnych

MKS zwiększa przewagę. Lotniarz ucieka z dołu tabeli. Zakończenie rundy jesiennej w klasie „B”.

Liga Okręgowa
MKS Arłamów gromi na swoim stadionie Iskrę Przysietnica 5:1, po bramce samobójczej zawodnika Iskry oraz celnych trafieniach: Kamila Walaszczyka, Mateusza Kuzio, Sebastiana Matiasika, oraz Dawida Hawaja. Wicelider z Nienaszowa remisuje 0:0 w meczu z Wisłokiem Sieniawa, z rezultatu spotkania korzystają Cosmos Nowotaniec, który po rozbiciu 6:1 drużyny z Dukli wskakuje na drugą pozycję w tabeli, oraz Arłamów, który zwiększa przewagę nad wiceliderem na dwa punkty.

Szarotka Uherce inkasuje na swoje konto kolejny cenny punkt remisując na wyjeździe z Naftą Jedlicze 1:1.

Klasa „A” Krosno I
Nelson Polańczyk od pięciu ligowych spotkań schodzi z boiska niepokonany, a w ostatniej kolejce piłkarskiej pokonuje na swoim terenie zespół Victorii Pakoszówka 3:1, po bramkach: Wojciecha Mrzygłóda, Sebastiana Głaza oraz Mariusza Wethacza.

Drugie zwycięstwo z rzędu inkasują na swoje konto zawodnicy Lotniarza Bezmiechowa, wygrywając w meczu wyjazdowym z Remixem Niebieszczany 2:1 i tym samym uciekając z dołu tabeli na jedenastą lokatę. Pierwsza połowa spotkania należała do Remixu, który wyszedł na prowadzenie w 30 minucie spotkania, natomiast już na początku drugiej połowy Lotniarz odpowiedział celnym trafieniem Kamila Dudzika, tym samym doprowadzając do wyrównania, natomiast kilka minut później ponownie piłkę do siatki gospodarzy skierował Marcin Otta.

Bieszczady Jankowce po ostatnim spotkaniu z LKS Płowce/Stróże Małe notują piątą porażkę z rzędu przegrywając 4:1. W rezultacie Bieszczady oraz Szarotka Nowosielce zajmujące ostatnie miejsca w tabeli, zaczynają być w ciężkiej sytuacji tracąc do wyżej położonych zespołów cztery punkty. W kolejnej kolejce piłkarskiej oba zespoły staną naprzeciw siebie i będzie to spotkanie za przysłowiowe „sześć punktów”.

Orzeł Bażanówka 0-0 Zgoda Zarszyn

Bukowianka Bukowsko 3-0 Górnik Strachocina

Osława Zagórz 1-4 LKS Długie

Wiki Sanok 8-0 Szarotka Nowosielce

Sanovia Lesko - PAUZA

Klasa „B” Krosno I
Lotnik Ustjanowa pokonuje w ostatniej kolejce rundy jesiennej drużynę lidera Gabry Łukowe 2:1 po strzałach: Pawła Sałosza (rzut karny) oraz Konrada Krączkowskiego. Gabry Łukowe, które przegrywają drugi mecz z rzędu tracą swoją całą przewagę nad pozostałą częścią tabeli, co wykorzystuje LKS Olszanica, która po zwycięstwie nad Zalewem Myczkowce 3:1 zrównuje się punktami z liderem. Natomiast LKS Czaszyn po wygranej w meczu z Pionierem Średnia Wieś 2:1, do lidera podobnie jak Lotnik, traci jedynie 3 punkty, z tą różnicą, że zespół z Czaszyna ma rozegrane o jedno spotkanie mniej od wyżej położonych zespołów w tabeli.