wtorek, 6 sierpnia 2019

Zabrakło mu 1 sekundy

Zabrakło mu 1 sekundy<br/>fot. Rafał Kędziora

Bieszczadzki kolarz Marcin Musiałowski zajął 4 miejsce Open i 3 w Kat M3 w pierwszej w tym roku czasówce SWR Sanok „Najszybsza Babeczka, Najszybsze Ciacho”. Do podium zabrakło mu 1 sekundy. Najlepszym "ciachem" okazał się Artur Wojtowicz.

W minioną niedzielę, 4 sierpnia odbyła się czasówka SWR Sanok „Najszybsza Babeczka, Najszybsze Ciacho”. To już druga edycja tej imprezy organizowanej przez SWR Sanok. 41 zawodników ścigało się na 11 km trasie, która biegła z Pakoszówki przez Strachocinę do Woli Góreckiej, a następnie przez teren kopalni PGNiG z powrotem do Pakoszówki. Dwa podjazdy na trasie czasówki solidnie dały w kość uczestnikom zawodów.

- Do 3 miejsca Open zabrakło mi 1 sekundy. Mój wynik 19 minut 58 sekund, przeciętna 33.2km/h – informuje Marcin Musiałowski, który w czasówce reprezentował Bieszczadzki Park Narodowy.
Kolejna edycja odbędzie się pierwszego września w Bukowsku.

Wyniki OPEN
1 miejsce Artur Wojtowicz - 00:19:13
2 miejsce Jakub Gryzło - 00:19:39
3 miejsce Mariusz Przybyła - 00:19:57
4 miejsce Mariusz Musiałowski - 00:19:28

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych
W kategorii M1 (15-19) I miejsce zajął Jakub Ogrodnik z czasem 00:20:05 w kat OPEN miejsce 5.
W kategorii M2 (30-39) I miejsce zajął Jakub Gryzło z czasem 00:19:39 w kat. OPEN miejsce 2.
W kategorii M3 (40-49) I miejsce zajął Artur Wojtowicz z czasem 00:19:13 w kat.OPEN 1 miejsce.
W kategorii M4 (50-59) I miejsce zajął Zbigniew Pisiak, w kategorii OPEN miejsce 18.
W kategorii M5 (60+) I miejsce zajął Eugeniusz Stój z czasem 00:24:54 w kategorii OPEN 34 miejsce.