Ustrzyki Dolne
czwartek, 5 września 2019

Zapraszamy na Bieg Górnika

Zapraszamy na Bieg Górnika<br/>fot. organizatorzy
fot. organizatorzy

Klub Sportowy „VERTICAL” zaprasza wszystkich chętnych do zapisów i udziału w I Biegu Górnika - Ropienka 2019, który odbędzie się 14 września w Ropience w gminie Ustrzyki Dolne.

Trasy biegów dziecięcych i młodzieżowych przebiegać będą przez boiska przy Szkole Podstawowej w Ropience, na dystansach od 200 do 1200 m. Trasa biegu głównego przebiegać będzie ścieżkami leśnymi i polnymi na pętli ok. 5 km, znajdujących się w okolicach Ropienki.

Jak informują organizatorzy, to co wyróżnia tę imprezę, spośród innych imprez biegowych, to wyjątkowy pomysł na połączenie biegowej pasji z poznawaniem atrakcji historycznych i przyrodniczych Ropienki i regionu.

Uczestnicy otrzymają namacalną pamiątkę wiedzy historycznej o naszym regionie w postaci medalu oraz gadżetów - które wykonane zostaną z symbolem historycznym rozwoju przemysłu naftowego w Bieszczadach.

Do udziału zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, mieszkańców z gmin członkowskich LGD „Zielone Bieszczady”: Lutowiska, Czarna, Ustrzyki Dolne, Olszanica, Solina, Tyrawa Wołoska oraz Sanok - gmina wiejska.

Szczegóły na plakacie.

 

autor: oprac. paba