Ustrzyki Dolne
środa, 19 września 2018

Zwycięstwo na inaugurację

Zwycięstwo na inaugurację<br/>fot. strona Podkarpackiego Związku Tenisa Stołowego
fot. strona Podkarpackiego Związku Tenisa Stołowego

8 września 2018 r. w Krościenku Wyżnym odbyło się I Grand Prix Podkarpacia Juniorów w Tenisie Stołowym, w kategorii dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze w zawodach wystartował Jakub Chmielowski, zawodnik KS Krzemień Ustrzyki Dolne, zajmując pierwsze miejsce wśród 36 tenisistów z całego Podkarpacia.

Zwycięstwo w turnieju pozwoli mu po raz kolejny wziąć udział w Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym,  tym razem w Zielonej Górze. Chciałbym dodać, że w ubiegłym sezonie 2017/18 Jakub był 14 zawodnikiem w Polsce, na ok. 600-700 zawodników biorących udział w rozgrywkach wojewódzkich i 64 w ogólnopolskich, w kategorii Kadet. W sezonie 2018/19, który się rozpoczął, zawodnik ten będzie reprezentował KS LINTER ENERGIA "Krzemień” Ustrzyki Dolne w rozgrywkach 4 ligi okręgu krośnieńskiego, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam.

W tym miejscu chciałbym podziękowa w imieniu pani prezes klubu oraz zawodników oficjalnemu sponsorowi Spółce LINTER ENERGI z Wodzisławia Śląskiego. Podziękowania składam na ręce pana prezesa Kamila Jamrozy oraz Pana Arkadiusza Kuca - (Restauracja Huculska i Niedźwiadek w Ustrzykach Dolnych) za wsparcie finansowe, które pozwoli na rozwój tenisa stołowego w Ustrzykach Dolnych. Wsparcie to pozwoli utalentowanemu Jakubowi na godne reprezentowanie swojego klubu w rozgrywkach indywidualnych w województwie Podkarpackim jak również na turniejach w całej Polsce.  
 

 

 

autor: Z.Ch.