Ustrzyki Dolne
piątek, 1 października 2021

Materace dla najbardziej wymagających użytkowników - poznaj renomę Hilding Anders

Materace dla najbardziej wymagających użytkowników - poznaj renomę Hilding Anders

Na sen poświęcamy około 1/3 naszego życia i jest on jedną z najistotniejszych czynności mających wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Odpowiada on zarówno za nasze zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy zadbać o jego jakość, a na nią ma wpływ podłoże, na którym śpimy. Poniżej przedstawimy wysokogatunkowe materace marki Hilding Anders, które zapewniają komfortowy i zdrowy sen nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Materace Hilding Anders dla najmłodszych

Grupą wiekową, która niezaprzeczalnie spędza na spaniu najwięcej czasu, są noworodki i małe dzieci. Każdy człowiek z początkiem swojego życia przesypia większość doby. W związku z tym materace dla naszych nowo narodzonych pociech muszą spełniać ich wysokie wymagania. W ofercie szwedzkiego producenta znajdują się aż trzy wysokogatunkowe produkty do spania dla najmłodszych użytkowników, które uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Są to modele:

  • Hilding Dobranocka – piankowy, nieprzemakalny materac dla dzieci od pierwszych dni życia. Przewiewna pianka Flexifoam wykorzystana w jego wkładzie zapewnia jego doskonałą wentylację, a wodoodporny pokrowiec Lotus ułatwia utrzymanie materacra w czystości;
  • Hilding Kołysanka – dwustronny materacyk dla nowoodków i małych dzieci. Jego wkład tworzy elastyczna pianka Flexifoam oraz utwardzona warstwa kokosu połączona z lateksem. Kiedy nasze dziecko nabierze większej wagi i będzie potrzebowało solidniejszego wsparcia, wystarczy, że odwrócimy materac na drugą stronę.
  • Hilding Safety Smyk – materac w kształcie łódeczki. Takie wyprofilowanie ma zabezpieczyć najmłodszych użytkowników przed wypadnięciem z materaca. Jego krawędzie są bowiem wyżej niż blat, a ten został wykonany z innowacyjnej pianki Velvet Touch. Produkt, tak jak dwa poprzednie wyposażony jest w wodoodporny pokrowiec Lotus.

 

Komfortowy sen nastolatka tylko na materacach Hilding Anders

Kolejna grupa, dla której sen jest bardzo istotny, to młodzież szkolna. Zdrowy i komfortowy odpoczynek nocny nastolatka ma wpływ przede wszystkim na prawidłowe funkcjonowanie i rozwój organizmu młodych ludzi. Organizm nastolatków rozwija się bardzo dynamicznie, bowiem człowiek w tym wieku z dziecka przeistacza się w młodego dorosłego. Dlatego w ofercie produktów marki Hilding Anders znajdziemy materace dedykowane dla młodzieży szkolnej. Należą do nich modele Breakdance i Funky. Materace te w swoim wkładzie mają dwie profilowane elastyczne pianki Flexifoam o różnej twardości. Dzięki nim możemy bez trudu zwiększyć klasę twardości materaca. Pianki znajdujące się we wnętrzu materaca zapewniają bardzo dobrą wentylację, a pokrowiec Young, w który są wyposażone, jest wolny od substancji szkodliwych i potencjalnie alergogennych. Są to więc świetne materace dla młodzieży cierpiącej z powodu alergii.

Materace Hilding Anders dedykowane osobom starszym i schorowanym

Seniorzy oraz osoby cierpiące z powodu bólów pleców i kręgosłupa to jedna z najbardziej wymagających grup, jeśli chodzi o podłoże do spania. Renomowany szwedzki producent oczywiście pomyślał, także o takich osobach. W asortymencie firmy Hilding Anders znajdziemy bowiem materace, które uzyskały status wyrobu medycznego. Przeszły one szereg restrykcyjnych badań oraz testów mających na celu udowodnić prozdrowotne korzyści użytkowania tych produktów. Jednym z jest materac 120x200 Hilding Rumba. Jego konstrukcję tworzy wysokoelastyczna pianka Velvet Touch i termoelastyczna pianka Visco. Oba te materiały zapewniają zmniejszenie napięcia mięśni, ich dogłębną regenerację, a także zabezpieczają ciało przed zapadaniem się w materac. Inne modele polecane dla seniorów i osób z problemami kręgosłupa to: Makarena, Fandango, Pasodoble, Salsa.

 

 

autor: Materiał sponsorowany