Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 11 czerwca 2018

Nowy Zastępca Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. Logistycznych

Nowy Zastępca Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. Logistycznych

Płk SG Robert Kielar został Zastępcą Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. Logistycznych. Nominacje odebrał w obecności Zastępcy Komendanta Głównego Straży Granicznej płk SG Wiolety Gorzkowskiej.

Dzisiaj w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania nowego Zastępcy Komendanta Bieszczadzkiego OSG. Od 11 czerwca funkcję Komendanta ds. Logistycznych Bieszczadzkiego OSG pełni płk SG Robert Kielar. Na nowe stanowisko wprowadziła pułkownika Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej płk SG Wioleta Gorzkowska.

Pochodzący z Przemyśla płk SG Robert Kielar z mundurem związany jest od 1996 roku.  Jest m.in. absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Politechniki Rzeszowskiej. Podczas dotychczasowej służby pełnił już obowiązki w Bieszczadzkim Oddziale SG m.in. jako naczelnik Wydziału Łączności i Informatyki. Od kwietnia 2017 roku pełnił obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta ds. Logistycznych Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.

Gratulacje płk SG Robertowi Kielarowi w imieniu kadry kierowniczej złożył Komendant Bieszczadzkiego OSG płk SG Robert Rogoz.

Płk SG Robert Kielar zastąpił na stanowisku zastępcy Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. Logistycznych płk SG Marka Głuszczaka, który w maju br., po 33 latach służby w mundurze odszedł na zasłużoną emeryturę.

FOT. BiOSG

 

Nowy Zastępca Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. Logistycznych
autor: BiOSG