Ustrzyki Dolne
czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich. Uwaga utrudnienia na drogach!

Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich. Uwaga utrudnienia na drogach!<br/>fot. kolarstwo.s24.pl
fot. kolarstwo.s24.pl

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, policjanci z leskiej komendy będą zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy, biorących udział w XVIII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "O Puchar Uzdrowisk Karpackich". Utrudnienia na drodze Lesko - Ustrzyki Dolne.

Wyścig odbywać się będzie na terenie czterech powiatów: leskiego, krośnieńskiego, jasielskiego i sanockiego. Utrudnienia wystąpią na drodze krajowej nr 84, relacji Sanok – Lesko – Ustrzyki Dolne, ale także na drogach wojewódzkich nr 893 oraz 895. Wszystkie osoby wybierające się w niedzielę w Bieszczady, muszą liczyć się z utrudnieniami.

Kolarze wystartują w Jedliczu następnie z przejazdem przez miejscowości gmin Jedlicze - Tarnowiec w powiecie jasielskim – Potakówka - Jedlicze - Zręcin - Rogi - Rymanów Zdrój - Sieniawa - Odrzechowa w powiecie sanockim – Tarnawa Górna w powiecie leskim - Solina- Lesko.
Około godz. 14 zamknięta zostanie droga w miejscowości Huzele następnie – Hoczew – Myczków – Bóbrka – Myczkowce – Uherce – Lesko Rynek – META (około godz. 16).

Zabezpieczane zawody sportowe rozegrane zostaną przy całkowicie zamkniętym ruchu drogowym, na czas przejazdu kolumny wyścigu i samochodów technicznych. Ruch na drodze, po której przejeżdżał będzie wyścig będzie sukcesywnie zamykany na około godzinę przed przejazdem wozów technicznych i peletonu.

autor: oprac. kj
źródło: KPP Lesko