Ustrzyki Dolne
piątek, 5 lipca 2024

Nowy numer

Nowy numer

Do sprzedaży trafił najnowszy numer "Gazety Bieszczadzkiej", a w nim jak zawsze wiele informacji z życia naszego regionu.

W najnowszym numerze naszego dwutygodnika można m.in. przeczytać na temat raportu o stanie gminy Ustrzyki Dolne oraz wyborach sołtysów. W gazecie zamieszczona została również fotorelacja z Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży, który odbył się 24 czerwca 2024 roku w Ustrzyckim Domu Kultury. Jak zawsze nie zabrakło tekstów poświęconych przeszłości. Krzysztof Potaczała opublikował artykuł o harcerskiej Operacji "Bieszczady'40" - w tym roku upłynęła pięćdziesiąta rocznica jej inauguracji. Natomiast Łukasz Bajda przedstawił sylwetki pierwszych etnografów prowadzących badania naukowe w naszym regionie. Ponadto miłośnicy historii mogą przeczytać felieton Zbigniewa Maja. W numerze nie zabrakło tekstów poświęconych bieżącym wydarzeniom oraz zdrowiu. Zachęcamy do lektury!

"Gazeta Bieszczadzka" w wersji papierowej dostępna jest w punktach sprzedaży na terenie Ustrzyk Dolnych i całych Bieszczadów oraz w wersji elektronicznej (plik PDF). Zainteresowanych prosimy o kontakt: redakcja@bieszczadzka24.pl