Ustrzyki Dolne

Redakcja portalu Gazety Bieszczadzkiej nie ponosi odpowiedzialności za treść tekstów, które współpracownicy publikują pod własnym nazwiskiem.

Redkacja portalu www.bieszczadzka24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Dodatkowo redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu, jeżeli jego treść: zawiera niecenzuralne słowa bądź wyrażenia, nawołuje do przemocy, obraża uczucia religijne, jest rasistowska, antysemicka, szowinistyczna, wulgarne lub obraźliwa, narusza zasady współżycia społecznego, zawiera adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe - które są chronione ustwą, zawiera reklamy produktów lub usług, propaguje alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające, obraża osoby publiczne lub inne osoby uczestniczące w dyskusji, może łamać prawa autorskie, jest niezgodna z tematem komentowanego artykułu, jest pisana z jednego adresu IP lub fałszywego konta internetowego.

Materiały do druku przyjmowane są codziennie w dni robocze w godz. 8.00-15.00.
Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów, redagowania i opatrywania własnymi tytułami. Redakcja zastrzega sobie także prawo odmowy przyjęcia i publikacji tekstu, reklamy lub ogłoszenia. Za treść reklam, ogłoszeń i listów redakcja i wydawca nie odpowiadają.

Numer zamykany jest w piątek o godz. 15.00 na tydzień przed ukazaniem się w sprzedaży.
 Czasopismo stowarzyszone w Polskim Stowarzyszeniu Prasy Lokalnej.

Materiały publikowane na www.bieszczadzka24.p oraz Gazeta Bieszczadzka są chronione prawem autorskim.