Ustrzyki Dolne
Bal Karnawałowy dla najmłodszych

Bal Karnawałowy dla najmłodszych

Mali strażacy, policjantki i policjanci, a także bajkowe księżniczki, wróżki oraz superbohaterowie komiksów jak spiderman czy batman bawili się na Balu Karnawałowym, który został zorganizowany dla najmłodszych mieszkańców gminy Ustrzyki Dolne.
To już tradycja, że także najmłodsze dzieci mają swój bal i wraz z rodzicami oraz opiekunami przez kilka godzin tańczą i śpiewają w ustrzyckiej hali sportowej. Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, a dzięki świetnej organizacji, dzieci brały także udział w zabawach i konkursach. Dla każdego z nich przygotowany był także słodki poczęstunek, napoje, a także fontanna czekoladowa. Na zakończenie imprezy wszystkim dzieciom uczestniczącym w balu zostały rozdane paczuszki ze słodyczami. Zadbano o każdy szczegół, aby dzień był przepełniony uśmiechem i dobra zabawą.

Nad uśmiechem dzieci czuwał Wielki Miś, który razem z dziećmi brał udział w zabawach i tańcach, a także był niezastąpionym towarzyszem zdjęć. Zabawę prowadzili animatorzy z Fundacji Dr. Clown, a oprawą muzyczną zajął się DJ Kris.
Organizator – Gmina Ustrzyki Dolne oraz Ustrzycki Dom Kultury, a patronat objął burmistrz Bartosz Romowicz.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

PK

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...