Ustrzyki Dolne
II Wielkanocne Spotkanie z Jajkiem Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych

II Wielkanocne Spotkanie z Jajkiem Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych

W sobotę 6-go kwietnia pedagodzy z Przedszkola nr 1 przygotowali II Wielkanocne Spotkanie z Jajkiem. Najpierw dzieci wraz z rodzicami szukały jajek w Parku pod Dębami, a potem wspólne malowały pisanki.

Wspólne szukanie jajek, to wspaniała integracja przy wspólnej zabawie dzieci, rodziców i personelu przedszkola. Jak podkreśla dyrektor przedszkola Beata Maciołek - Pomysł przedsięwzięcia polega na tym, że dzieci wraz z opiekunami udają się do „Parku pod Dębami” i tam wspólnie szukają jajek. Następnie zbieramy się w hali sportowej i wspólnie wykonujemy dekoracje wielkanocne.

II Wielkanocne Spotkanie z Jajkiem jest dobrą okazją do integracji, wymiany myśli czy miłego spędzenia czasu. W ustrzyckiej hali sportowej na przygotowanych stołach powstało dziesiątki  urzekających ozdób, pisanek i stroików wielkanocnych. Wszyscy w tym dniu doskonale się bawili, no może oprócz Króliczka Wielkanocnego, który wciąż zalewał się łzami.

Koordynatorzy wydarzenia: Beata Malicka, Mariola Domaradzka-Wronowska i Agnieszka Szczudlik przy aktywnym wsparciu wychowawców – nauczycieli poszczególnych grup.

II Wielkanocne Spotkanie z Jajkiem w przedszkolu nr 1 to następna inicjatywa, która jednoznacznie dowodzi że przedszkola dbają o rozwój edukacyjny dziecka i są otwarte na współpracę z rodzicami.

FOT. TEOFIL USZAK

 

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...